Komunikaty PR

Firmowe wigilie czas-start – restauratorzy Manufaktury zapraszają do wspólnego s

2023-11-17  |  19:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.01 MB )

Grudzień już tuż-tuż, a wraz z nim czas wigilijnych spotkań firmowych. Restauratorzy z Manufaktury wiedzą, jak umilić takie spotkanie – wspaniałym jedzeniem i świąteczną atmosferą. Sprawdźcie, co przygotowali szefowie kuchni.

Al Dente, specjaliści od rzemieślniczych makaronów i ręcznie wyrabianej pizzy, zapraszają bardzo duże grupy – w sumie nawet do 70 osób. W industrialnych wnętrzach Bawełny i Szpulki zjecie nie tylko świąteczne klasyki, ale też inne specjały, np. buraczanego tatara z serem feta, pieczoną doradę z masłem ziołowym czy krem chałwowy z musem z owoców leśnych. Galicja może przyjąć 3 grupy w przedziale od 20 do 40 osób i ugości je specjałami kuchni polskiej.

Gruzińska uczta? Tylko w Kaukazie – tam, oprócz klasyków ze świątecznego stołu, znajdą się też specjały kuchni Bałkanów: ormiańskie pasty, chaczapuri czy khinkali z wołowiną i baraniną. Na biznesowe spotkania świąteczne zaprasza też Rajskie Manu, w którego wnętrzach zmieści się nawet 45-osobowa grupa. Jeśli zależy Wam na egzotycznych smakach, kierujcie się do restauracji Hot Spoon, gdzie szefowie kuchni zaserwują Wam najlepsze tajskie smaki. Własne wigilijne propozycje oferuje też Tawerna i Whiskey in the Jar, gdzie skosztujecie najbardziej soczystych steków i burgerów.

Szczegółowe informacje i zapisy w poszczególnych lokalach. Wszystkie numery kontaktowe do restauracji są dostępne na www.manufaktura.com.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Z apelem o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej płaconej przez osoby wykonujące pozarolniczą działalność gospodarczą wystąpiła do prezydenta Andrzeja Dudy Organizacja
Firma Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
2025-04-01 | 11:30

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Organizacja przestrzeni w garażu to wyzwanie, z którym zmaga się wielu właścicieli domów. Wąskie regały metalowe stanowią idealne rozwiązanie tego problemu,
Firma Obowiązkowa deratyzacja
2025-03-06 | 10:30

Sanepid a deratyzacja – obowiązkowe akcje eliminacji szkodników

Szkodniki mogą pojawić się wszędzie – od pięciogwiazdkowych hoteli i eleganckich restauracji po domy jednorodzinne i miejskie parki. Wielu ludzi bagatelizuje problem gryzoni,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo

Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.

Ochrona środowiska

K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.

Ochrona środowiska

Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.