Interprint GmbH poszerza swój zarząd
Stephan Igel wzmocni Interprint GmbH jako dyrektor zarządzający od 1 lipca 2022 roku i dołączy do zespołu w skład którego wchodzą: Hideo Yoshikawa (CEO), Jens Bauer (CFO), Robert Bierfreund (COO) i Holger Dzeia (CSO). Ponadto, jako CBDO (Chief Business Development Officer – Dyrektor ds. rozwoju działalności), przejmie całkowitą odpowiedzialność za regionalny i produktowy rozwój działań biznesowych, jak również za zarządzanie produktami w ramach międzynarodowej organizacji.
Stephan Igel ma 54 lata, jest żonaty i ma jedną córkę. Jest menedżerem z doświadczeniem w handlu międzynarodowym i sprawdzonym ekspertem w branży papierów dekoracyjnych. Po ukończeniu studiów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem zajmował różne odpowiedzialne stanowiska kierownicze przez prawie 30 lat w Felix Schoeller Group, jednym z największych na świecie producentów papieru fotograficznego i bazowego pod druk dekoracyjny.
Hideo Yoshikawa (CEO): „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Stephan Igel, wieloletni i bardzo szanowany specjalista w branży, dołączył do naszego globalnego zespołu, aby kontynuować ponad 50-letnią historię sukcesu firmy INTERPRINT”

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.