Katalog „Kulinarne podróże” E.Leclerc z własną kampanią online
E.Leclerc rozpoczął wakacyjną kampanię online „Kulinarne podróże”. Głównym jej celem jest dotarcie do potencjalnych klientów i zaprezentowanie szerokiego wyboru produktów marek własnych jako tańszej alternatywy, ale równie dobrej jakości co produktów znanych marek w momencie szalejącej inflacji w kraju. Konsumenci z aplikacją Bonus mogą w lipcu skorzystać z atrakcyjnych promocji na specjały kuchni nawet z najdalszych zakątków świata.
Poziom inflacji wg GUS wyniósł w maju 15,6% (r/r). W takiej sytuacji klienci coraz chętniej szukają alternatyw do produktów drogich marek na rzecz – nieustępującym ich jakościowo – produktów oferowanych przez sieci sklepowe.
Celem kampanii jest zaprezentowanie szeregu produktów dostępnych w sklepach E.Leclerc budowanie świadomości i wzmocnienie wizerunku Wiodącej Marki oraz promocja wśród klientów aplikacji Bonus. Dzięki jej zainstalowaniu każdy klient będzie mógł skorzystać ze zniżek nawet do 44% na potrawy prosto z kuchni włoskiej i orientalnej.
Na potrzeby kampanii E.Leclerc przygotował cykl trzech katalogów, w których zostały zaprezentowane grupy produktów z różnych krajów. Motywem przewodnim gazetek jest hasło „Kulinarne podróże”, nawiązujące do najpopularniejszych kuchni świata. Wielbiciele wschodnich smaków będą mogli kupić np. makaron sojowy, ekstrakt z miąższu kokosa czy ryż jaśminowy. Miłośnicy kuchni włoskiej – ser gorgonzola, makaron tagliatelle czy deser Tiramisu.
Klienci, mając do dyspozycji całą gamę produktów marek własnych, będą mogli wyczarować w kuchni prawdziwe specjały, a inspiracją do tego będą przepisy dostępne w mobilnej aplikacji Bonus.

CIMA i Templar Executives podpisały memorandum o współpracy w celu wzmocnienia odporności cybernetycznej w Europie

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.