Komunikaty PR

Michał Budniak nowym CEO Casbeg

2022-11-29  |  12:30

Z dniem 1 stycznia 2023 r., po 5 latach intensywnej pracy nad rozwojem Casbeg, Bartosz Majewski – współzałożyciel firmy i dotychczasowy CEO – przekazuje stery w ręce Michała Budniaka, do tej pory pełniącego funkcję Operations Managera w Casbeg.

Michał Budniak związany jest z firmą Casbeg od początku jej działalności. Od 2018 r. pełnił funkcję Customer Success Managera, mając za zadanie m.in. doradztwo prezesom spółek B2B w zakresie uporządkowania marketingu w firmach. Od stycznia br., na stanowisku Operations Managera, był odpowiedzialny za podejmowanie strategicznych dla Casbeg decyzji z obszaru realizacji usług doradczych, pozyskiwania klientów oraz marketingu. Bartosz Majewski pozostaje w firmie jako jej założyciel.

Po realizacji początkowych założeń strategii rozwoju, jakimi były zbudowanie Casbeg jako rentownej, stabilnej i rosnącej firmy, przyszedł czas na realizację kolejnego etapu, jakim jest zmiana na stanowisku CEO firmy.

Michał przejmuje rolę CEO po 20 kwartałach nieprzerwanego wzrostu. Przez ten czas udało nam się nasze sukcesy połączyć z wymiernymi rezultatami osiąganymi dla klientów. Nasz zespół, usługi i kultura organizacyjna sprawdziły się, dostarczając rezultaty klientom w tak newralgicznych momentach, jak wojna w Ukrainie, problemy z łańcuchami dostaw i w trakcie lockdownu. Michał jest częścią kierownictwa Casbeg od dawna i był istotną częścią wypracowywania sukcesu, który osiągnęliśmy, dlatego jestem spokojny o następny rozdział w życiu firmy – podsumowuje swoją decyzję Bartosz Majewski.

Od początku istnienia firmy pracuję nad tym, aby Casbeg jak najlepiej wspierał naszych klientów w rozwoju. Choć mamy za sobą wiele sukcesów, to wciąż nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Wierzę, że dalsze usprawnianie usługi oraz zwiększanie puli talentów w firmie pozwoli nam jeszcze wyraźniej zaznaczyć naszą pozycję na rynku usług doradczych. W tych i innych aspektach będę wspierać Casbeg teraz na stanowisku CEO – mówi Michał Budniak, nowy CEO Casbeg.

Casbeg to firma doradcza, założona w 2018 r. przez Bartosza Majewskiego i Marcina Deręgowskiego. Swoją działalność koncentruje na współpracy z podmiotami z obszaru B2B i e-commerce. Jej początkową misją było wspieranie klientów poprzez doradztwo marketingowe, sprzedażowe i w zakresie obsługi klienta. Podczas 5 lat działalności portfolio usługowe Casbeg zostało poszerzone o m.in. interim management, stanowiące zdalne zarządzanie danym obszarem firmy, projekty dedykowane i budowanie zespołów.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać? Biuro prasowe
2024-06-28 | 01:00

Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?

Według badań przeprowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw, 88% ankietowanych uważa, że wdrożenie narzędzi Przemysłu 4.0 zwiększa konkurencyjność ich firm na rynku. 39%
Firma Nowa era w branży imprez firmowych
2024-06-28 | 01:00

Nowa era w branży imprez firmowych

Planowanie imprezy firmowej może zająć nawet rok. W tym czasie należy wziąć pod uwagę nie tylko podstawowe kwestie jak termin i miejsce wydarzenia, ale również zadbać o ciekawe
Firma Czy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka podczas obsługi klienta?
2024-06-28 | 01:00

Czy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka podczas obsługi klienta?

Sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę, szczególnie w obsłudze klienta. Zgodnie z tegorocznym badaniem IDC, 66% europejskich przedsiębiorstw wskazało obsługę klienta jako

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządy walczą o ustawę metropolitalną. Powstanie metropolii oznacza dodatkowe środki m.in. na walkę z wykluczeniem transportowym

O uzyskanie statusu metropolii od lat walczą m.in. Trójmiasto, Łódź czy Warszawa. Teraz miasta łączą siły i dyskutują o jednym wspólnym projekcie ustawy metropolitalnej. Choć każdy ośrodek ma inną specyfikę, wszystkie liczą, że odpowiednie przepisy na temat współpracy największych miast z okolicznymi gminami przyniosą wiele korzyści. Jednym z kluczowych obszarów, który może na tym zyskać, jest transport publiczny. Powstanie metropolii oznaczałoby dodatkowe środki na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym w małych miejscowościach.

Handel

Europejskie sklepy internetowe skarżą się na nieuczciwą konkurencję z Chin. Apelują o lepszy nadzór nad rynkiem

Chińskie platformy marketplace podbijają europejski rynek e-commerce, a liczba ich klientów w Europie szybko rośnie – w 2023 roku w państwach UE oraz w Wielkiej Brytanii udział konsumentów, którzy dokonali zakupów w handlu elektronicznym od chińskich sprzedawców, wynosił 40 proc. lub więcej. Działalność chińskich sprzedawców wywołuje jednak szereg zarzutów, dotyczących m.in. sposobu i zakresu zbierania danych osobowych oraz ich późniejszego wykorzystywania, bezpieczeństwa produktów sprzedawanych europejskim konsumentom, sposobu ich reklamowania oraz nieuczciwych metod konkurencji, które szkodzą firmom działającym na terenie Unii. Te podkreślają, że nie boją się konkurencji z Azji, ale apelują do regulatorów o lepszą egzekucję przepisów, które powinny obowiązywać wszystkich graczy na rynku.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.