Michał Nawrot nowym Head of Investments CEE w Peakside
Michał Nawrot awansował na stanowisko Head of Investments CEE w Peakside Capital Advisors. Rozbudowa struktur wewnętrznych to istotny aspekt na drodze do powiększenia portfolio inwestycyjnego firmy na rynku nieruchomości.
Bieżący rok to dla Peakside Capital Advisors intensywny czas rozbudowy struktur firmy. Po powiększeniu zespołu w Polsce nadszedł czas na awans wewnętrzny. Michał Nawrot jako Head of Investments CEE będzie odpowiadał m.in. za realizację celów inwestycyjnych, zarządzanie aktywami w celu zwiększenia ich wartości oraz strategie inwestycyjne funduszu w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.
– Doświadczenie i wiedza ekspertów budujących zespół Peakside są dla nas bardzo ważne. Michał od 2013 roku odpowiada za poszukiwanie atrakcyjnych inwestycyjnie nieruchomości, a także za ich nabywanie i zarządzanie w Polsce, Czechach oraz pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Cieszę się, że mamy w naszym zespole specjalistę o takich umiejętnościach, który będzie wspierał nas w wielu kolejnych inicjatywach biznesowych – powiedział Roman Skowroński, dyrektor zarządzający Peakside Capital Advisors w Polsce.
Michał Nawrot współpracę z Peakside Capital Advisors rozpoczął jako analityk inwestycyjny, następnie wraz ze zdobywanym doświadczeniem obejmował kolejne stanowiska w ramach awansów wewnętrznych. Posiada 12-letnie doświadczenie zdobyte m.in. w Cushman & Wakefield i Colliers International. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na kierunku Zarządzanie o specjalności Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami.

CIMA i Templar Executives podpisały memorandum o współpracy w celu wzmocnienia odporności cybernetycznej w Europie

Z ziemniaka zrobili biznes

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.