Komunikaty PR

Nowa placówka Centrum Medycznego CMP na mapie Warszawy

2020-08-12  |  13:00
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Zawadzka
Good One PR

ul. Edwarda Jelinka 38
01-646 Warszawa
katarzyna.zawadzka|goodonepr.pl| |katarzyna.zawadzka|goodonepr.pl
796 996 240
www.goodonepr.pl/
Do pobrania press ( 0.09 MB )

Z początkiem lipca na warszawskiej Woli rozpoczęła działalność 14 placówka Centrum Medycznego CMP. W przychodni pacjenci mogą korzystać z podstawowej opieki zdrowotnej, poradni specjalistycznych, świadczeń w zakresie medycyny pracy, a także wykonać badania diagnostyczne. Otwarcie kolejnego oddziału wpisuje się w strategię systematycznego i konsekwentnego rozwoju sieci oraz poszerzania jej oferty.

Nowa przychodnia Centrum Medycznego CMP mieści się przy ulicy Jana Kazimierza 28 i jest drugą placówką tej sieci na Woli. Pierwsza lecznica, która powstała na przełomie lat 2012-2013, znajduje się w odległości niecałego kilometra, przy ulicy Jana Kazimierza 64. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy – rozwój linii metra oraz powstawanie kolejnych osiedli przyciągają nowych mieszkańców, z których dużą część stanowią młode małżeństwa i rodziny z dziećmi. Napływ tego typu lokatorów tworzy zapotrzebowanie na opiekę medyczną dla najmłodszych oraz kobiet w ciąży, dlatego w najnowszym oddziale położono nacisk na ofertę skierowaną właśnie do nich.

– Mieszkańcy Warszawy są dla nas szczególnie ważni, dlatego stale rozwijamy sieć naszych placówek w stolicy, tak aby każdy z nich mógł skorzystać z usług medycznych blisko miejsca zamieszkania, w dogodnym dla niego terminie. Staramy się zapewnić optymalną dostępność specjalistów, szczególnie z dziedzin, na które jest największe zapotrzebowanie jak interna, ginekologia czy pediatria. Poza tym wciąż poszerzamy listę wąskich specjalizacji i standardowo dbamy o wysoką jakość świadczonych usług – mówi Paweł Walicki, Prezes Zarządu Centrum Medycznego CMP.

Kolejne planowane inwestycje

Sieć placówek medycznych CMP powstała w 2002 roku z kilku prywatnych gabinetów lekarskich rodziny Walickich oraz spokrewnionych i zaprzyjaźnionych z nimi osób, a obecnie zatrudnia ok. 700 pracowników. W Centrum Medycznym CMP świadczone są zarówno usługi komercyjne, jak i podstawowa, bezpłatna opieka zdrowotna w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ). Na terenie Warszawy oraz jej okolic działa już 14 placówek, ale CMP nie zwalnia tempa i planuje rozbudowę sieci zarówno w stolicy jak i w innych miastach Polski.  

Wciąż dostrzegamy duże zapotrzebowanie na usługi medyczne w Warszawie, dlatego planujemy otwarcia kolejnych placówek w stolicy. Cieszymy się tutaj dużą, lokalną popularnością o czym świadczy chociażby badanie wykonane przez IPC, z którego wynika, że jesteśmy jednym z wiodących podmiotów leczniczych w Warszawie, idąc łeb w łeb z zaledwie kilkoma innymi największymi sieciami medycznymi, a wiele z nich wyprzedzając w kontekście rozpoznawalności marki przez pacjenta[1]. Oczywiście aktywnie poszukujemy też nowych lokalizacji i prowadzimy negocjacje w innych dużych miastach Polski. Pertraktacje trwają nawet kilka lat, dlatego aby utrzymać tempo rozwoju naszej sieci prowadzimy równolegle wiele rozmów – komentuje Paweł Walicki.

Powiększaniu sieci placówek CMP towarzyszy rozwój wewnętrznej struktury firmy, podwyższanie kompetencji pracowników, a także ulepszanie pakietu świadczeń. Otwieranie nowych lokalizacji na terenie całej Polski jest też szansą na wprowadzanie do oferty unikalnych specjalności medycznych.

 

 

Centrum Medyczne CMP to polska, rodzinna firma, która powstała w 2002 roku na bazie zespołu prywatnych gabinetów, w których przyjmowali lekarze z rodziny Walickich, a także spokrewnieni oraz zaprzyjaźnieni z rodziną. Obecnie Centrum Medyczne CMP to sieć przychodni medycznych, posiadających 14 placówek na terenie Warszawy, Piaseczna i Łomianek oraz współpracujących z ok. 300 podwykonawcami na terenie całej Polski.

 


[1] Badanie wykonane na zlecenie Centrum Medycznego CMP metodą CATI, na reprezentatywnej próbie mieszkańców Warszawy i okolic N=500. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Good One PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Finał III edycji akcji „Dom z Serca” Biuro prasowe
2024-12-20 | 13:20

Finał III edycji akcji „Dom z Serca”

Budowa kolejnego już „Domu z Serca” dobiegła końca! 19 grudnia br. Grupa Budimex wraz z partnerami oddała do użytku nowoczesny, modułowy dom dla Pani Teresy z Wołomina –
Firma Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
2024-12-19 | 15:00

Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran

Miniony rok okazał się przełomowym okresem dla sieci sklepów Komfort, eksperta w branży wykończenia wnętrz w Polsce. Firma znacząco rozwinęła swoją działalność w segmencie
Firma DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
2024-12-19 | 12:15

DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej

2024 rok był pod wieloma względami ważny dla rozwoju gospodarki wodorowej w Polsce.   Eksperci Stowarzyszenia Dolnośląska Dolina Wodorowa przygotowali syntetyczne podsumowanie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.