Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości?
Qalcwise.com
Marynarska 15
02-654 Warszawa
agata.cupriak|qalcwise.com| |agata.cupriak|qalcwise.com
22 360 40 72
www.qalcwise.com
Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? Na to pytanie opowiedzą przedstawiciele firm Qalcwise.com i Omega Enterprise Services podczas otwartego webinaru, który odbędzie się w czwartek, 25 czerwca 2020 o g. 14:00. Uczestnicy dowiedzą się, jak przeprowadzić biznes przez proces digitalizacji i automatyzacji... bez programistów!
To kolejne wydarzenie w ramach cyklu webinarów "Czwartki z ekspertami", organizowanych przez Omega Enterprise Services, firmy zapewniającej kompleksowe usługi teleinformatyczne. Tym razem gościem będzie Krzysztof Kowal, CEO i Współzałożyciel Qalcwise.com, lider wśród producentów narzędzi no-code do budowy aplikacji biznesowych. Organizatorzy skoncentrują się na wyzwaniach, jakie postawiła przed firmami pandemia koronawirusa i związana z nią praca zdalna. Po okresie pandemii większość firm już wie, jakie obszary zostały zaniedbane i wymagają wsparcia. Jednak niewiele ma świadomość, jakie są dostępne technologie i narzędzia na rynku oraz dlaczego warto sięgnąć po nowoczesne, customowe rozwiązania. Krzysztof Kowal opowie więc o automatyzacji procesów w firmie, rzeczywistych kosztach automatyzacji oraz dlaczego warto niektóre procesy przenieść na wyższy poziom. Gość zaprezentuje nowoczesne narzędzie, jakim jest platforma typu no-code umożliwiająca tworzenie profesjonalnych aplikacji biznesowych bez potrzeby programowania.
Firmę Omega Enterprise będzie reprezentowała Justyna Kwil – Manager ds. automatyzacji procesów biznesowych. Spotkanie poprowadzi niezastąpiony Marek Bugała Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży w Intelligent Technologies S.A.
Webinar ma charakter otwarty, nie jest wymagana rejestracja. Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7cwl6
----------------------------------------------
Qalcwise.com - lider wśród polskich producentów narzędzi co-code. Qalcwise to innowacyjna platforma do budowy aplikacji biznesowych "bez programowania". Autorska technologia pozwala na tworzenie aplikacji za pomocą formuł arkusza kalkulacyjnego i widgetów. Aplikacje upraszczają, przyspieszają i automatyzują obsługę procesów zarządzanych dotąd ręcznie, na papierze lub w Excelu. Qalcwise minimalizuje ryzyko błędów i nadużyć, zwiększa wydajność zespołów i obniża koszty obsługi administracyjnej. Z aplikacji Qalcwise korzysta już ponad 100 000 upracowników polskich i międzynarodowych firm, m.in: Osram, Schindler, Costa Coffee, Lafarge, Gatta, Medicover.
Omega Enterprise Services to połączenie wiedzy biznesowej oraz doświadczenia z najnowszymi technologiami. Jako integrator teleinformatyczny dostarczamy naszym Klientom oraz Partnerom Biznesowym najwyższej jakości usługi. Pomagamy w zakresie rozwoju, zarządzania oraz utrzymania infrastruktury teleinformatycznej. Realizujemy projekty migracji istniejących środowisk do chmury, wdrażamy rozwiązania Disaster Recovery oraz dostarczamy rozwiązania IT „pod klucz”.
Kodeks Dobrej Komunikacji FORVIA – narzędzie wspierające dialog i współpracę
Maxi Zoo z wyróżnieniem Friendly Workplace 2024
Poszerzenie składu Zarządu FBSerwis S.A.
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.