Komunikaty PR

PANASONIC WPROWADZA NA RYNEK DWA NOWE SKANERY DOKUMENTÓW A3

2020-04-27  |  01:00
Biuro prasowe

Firma Panasonic wprowadziła na rynek dwa nowe skanery A3, które wyróżniają się szybszym działaniem, wyższą jakością obrazów oraz mniejszymi potrzebami w zakresie konserwacji, a tym samym niższym łącznym kosztem eksploatacji.

Skaner Panasonic KV-S5078-Y z dostępem do sieci i skaner KV-S5058 idealnie sprawdzą się w organizacjach skanujących dziennie od 1000 do 60 000 stron dokumentów. Są polecane na przykład dla jednostek rządowych, takich jak urzędy skarbowe, które kończą właśnie rok podatkowy, a także biur usługowych i sektora edukacji obsługującego egzaminy i procesy rekrutacji.

Skanery uruchamiają się i pracują szybciej niż wcześniejsze modele — skanowanie 115 stron lub 230 obrazów na minutę[1] daje oszczędność czasu na poziomie 15%.

Technologia Tough Feed zapobiega zacięciom papieru i podwójnemu podawaniu arkuszy, co przekłada się na mniejszą liczbę błędów skanowania i pozwala uniknąć zbędnych dodatkowych wysiłków.

Nowe rolki o długim czasie eksploatacji wydłużają czas między zalecanymi wymianami z 350 tys. do 700 tys. arkuszy — a to oznacza, że koszt rolek spada o połowę.

Nowo opracowana konstrukcja odporna na pył pozwala wyeliminować błędy i konieczność cyklicznego czyszczenia.

Niezrównana jakość obrazu, jaką pozwala uzyskać wysoko wydajna matryca (3-liniowy przetwornik CIS), gwarantuje precyzyjne wyodrębnianie informacji na potrzeby systemów zaplecza.

Firma Panasonic zastosowała swoją oryginalną technologię przetwarzania i dopracowywania obrazu, by poprawić system wyodrębniania znaków i wybielania tła.

Większa dokładność modułu OCR i lepszy mechanizm rozpoznawania kodów kreskowych przekładają się na wyższą jakość zeskanowanych obrazów.

Obsługa sieci[2] ułatwia udostępnianie informacji i zarządzanie urządzeniami dzięki wykorzystaniu łączności Gigabit Ethernet.

Oba skanery są także wyposażone w złącza USB 3.1 Gen (kompatybilne wstecznie).

Oprogramowanie Site Central Management Suite (SCMS) ułatwia konfigurację i zarządzanie urządzeniami w sieci lub w Internecie.

Dwa najnowsze skanery Panasonic wymagają od użytkowników mniej pracy, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy firm działających w różnych środowiskach i branżach — mówi Britta Wessels, kierownik działu sprzedaży na rynek europejski w firmie Panasonic Communication Solutions. Wyższa jakość i wydajność skanowania w połączeniu z mniejszymi wymaganiami w zakresie konserwacji i lepszą obsługą sieci dają najlepsze na rynku urządzenia tej kategorii — dodaje Wessels.

Skanery Panasonic KV-S5078-Y i KV-S5058 pojawią się w sprzedaży w połowie maja.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://business.panasonic.co.uk/communication-solutions/scanners-product-range-overview/a3-scanners

[1] Tylko model KV-S5078Y, A4/Letter, orientacja pozioma, 300 dpi, tryb monochromatyczny/kolorowy.

[2] Tylko model KV-S5078Y.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma BRAK ZDJĘCIA
2024-07-08 | 12:00

Brambles w pierwszej piątce rankingu TIME Najbardziej Zrównoważonych Firm

Grupa Brambles, do której należy CHEP – światowy lider obszaru logistyki łańcucha dostaw – została uznana przez magazyn TIME za jedną z najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Czwarta lokata na liście 500
Firma Masterlease: rekordowa liczba samochodów we flocie
2024-07-05 | 12:25

Masterlease: rekordowa liczba samochodów we flocie

  Już ponad 40 tys. samochodów jest we flocie Masterlease. Należąca do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego, Masterlease jest głównym centrum kompetencyjnym dla
Firma Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?
2024-06-28 | 01:00

Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?

Według badań przeprowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw, 88% ankietowanych uważa, że wdrożenie narzędzi Przemysłu 4.0 zwiększa konkurencyjność ich firm na rynku. 39%

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad pierwszym pakietem ułatwień dla biznesu. Założenia drugiego będą znane na przełomie lipca i sierpnia

Pierwszy pakiet deregulacyjny, który ma wprowadzić daleko idące ułatwienia dla polskich przedsiębiorców, ma trafić pod obrady Sejmu na przełomie tego i przyszłego roku i wejść w życie z półrocznym vacatio legis, aby firmy miały czas przygotować się do zmian. – Taka od początku była nasza idea: żeby przedsiębiorcy nie byli zaskakiwani – podkreśla dr Mariusz Filipek, pełnomocnik ministra rozwoju ds. deregulacji i dialogu gospodarczego. Jak wskazuje, procedowane zmiany w prawie gospodarczym to nie koniec – MRiT w planach ma już kolejne pakiety deregulacyjne. – Chcielibyśmy, żeby założenia drugiego wybrzmiały już pod koniec lipca, najpóźniej do połowy sierpnia – zapowiada.

Ochrona środowiska

Duża presja regulacyjna stanowi coraz większe obciążenie dla firm kosmetycznych. Branża obawia się utraty konkurencyjności na globalnym rynku

Europejska branża kosmetyczna mierzy się w ostatnich latach z regulacyjnym tsunami, obejmującym cały łańcuch wartości – od pozyskiwania surowców, przez projektowanie opakowań, składy, procesy produkcyjne i ślad węglowy swoich produktów, aż po etykiety i deklaracje marketingowe. Duża presja regulacyjna stanowi coraz większe obciążenie dla firm kosmetycznych, które muszą ponosić nakłady związane z dostosowywaniem się do nowych aktów prawnych. To zaś odbija się na konkurencyjności całego sektora – wskazuje stowarzyszenie Cosmetics Europe, które apeluje do nowego Parlamentu i Komisji Europejskiej o większe wsparcie dla innowacyjności i konkurencyjności europejskiego przemysłu kosmetycznego.

Handel

Oliwa z oliwek i produkty z grzybami wśród najczęściej kwestionowanych przez IJHARS. Jakość pozostawia wiele do życzenia

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych co roku przeprowadza kilkadziesiąt tysięcy czynności kontrolnych. W ubiegłym roku 16 proc. skontrolowanych artykułów rolno-spożywczych na etapie detalu miało parametry fizykochemiczne niezgodne z przepisami, a co czwarta partia była nieprawidłowo oznaczona. Do najczęściej kwestionowanych produktów należały oliwa z oliwek i przetwory grzybowe. – Konsument, jako najsłabsze ogniwo w łańcuchu, musi być właściwie poinformowany o składzie danego produktu – podkreśla Dorota Balińska-Hajduk z GIJHARS.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.