Komunikaty PR

Prezes Etisoft Michał Majnusz dołączył do Zarządu Etisoft Smart Solutions

2022-11-18  |  01:00
Biuro prasowe

Do Zarządu Etisoft Smart Solutions, jako przedstawiciel głównego udziałowca dołączył 2 listopada Michał Majnusz, prezes Etisoft. Michał Majnusz będzie łączyć obie funkcje.

 

To istotne wzmocnienie ESS, firmy działającej od 2016 roku: projektanta, producenta i integratora systemów i rozwiązań dla Przemysłu 4.0. Michał Majnusz ma wesprzeć zlokalizowaną w Gliwicach firmę inżynieryjną swoim doświadczeniem w zarządzaniu dużym przedsiębiorstwem oraz w komercjalizacji produktów powstających w ESS.

 

Etisoft Smart Solutions ma na koncie wdrożenia w obszarze automatyzacji logistyki wewnętrznej i systemów wizyjnych. W zakresie robotów AGV nowa strategia przedsiębiorstwa przewiduje skupienie się przede wszystkim na trzech rodzajach pojazdów mobilnych: 

  • lift – do przewożenia palet, podnoszenia i umieszczania ich w punktach dokujących,
  • fork – robota przenoszącego palety z ziemi na inne miejsce - np. na pewną wysokość,
  • picker – pobierającego przedmioty (np. pojemniki KLT) z półek i dostarczającego je na miejsce.

 

Michał Majnusz z Etisoftem związany jest od 1995 roku, od trzynastu lat piastuje stanowisko prezesa. Etisoft to dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet i elementów funkcyjnych dla wielu branż. Obecnie dostarcza swoje produkty i rozwiązania do 1800. globalnych klientów z 40 krajów świata.  

 

Spójna strategia realizuje wizję Etisoft Od etykiet do Przemysłu 4.0”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Finał III edycji akcji „Dom z Serca” Biuro prasowe
2024-12-20 | 13:20

Finał III edycji akcji „Dom z Serca”

Budowa kolejnego już „Domu z Serca” dobiegła końca! 19 grudnia br. Grupa Budimex wraz z partnerami oddała do użytku nowoczesny, modułowy dom dla Pani Teresy z Wołomina –
Firma Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
2024-12-19 | 15:00

Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran

Miniony rok okazał się przełomowym okresem dla sieci sklepów Komfort, eksperta w branży wykończenia wnętrz w Polsce. Firma znacząco rozwinęła swoją działalność w segmencie
Firma DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
2024-12-19 | 12:15

DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej

2024 rok był pod wieloma względami ważny dla rozwoju gospodarki wodorowej w Polsce.   Eksperci Stowarzyszenia Dolnośląska Dolina Wodorowa przygotowali syntetyczne podsumowanie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Wsparcie dla oszczędzających na wkład własny zamiast dla kredytobiorców. Eksperci proponują inne podejście do rządowych programów mieszkaniowych

Gigantyczne zainteresowanie Bezpiecznym Kredytem 2 proc., wprowadzonym przez poprzedni rząd w 2023 roku, wywindowało ceny mieszkań. Po roku obietnic związanych z wprowadzeniem zapowiadanego w kampanii wyborczej Kredytu na Start 0 proc. obecny rząd wycofał się z planów uruchomienia projektu, zapowiada jednak przedstawienie nowych rozwiązań. Zdaniem dr. Jacka Furgi z Centrum Procesów Bankowych i Informacji powinny one wspierać budowanie potencjału finansowego przyszłych kredytobiorców, zamiast zachęcać do sięgania po kredyt.

Transport

Obawy o serwis mogą zniechęcać do zakupu samochodów elektrycznych. W Polsce brakuje wyspecjalizowanych w tym warsztatów

Obawy o serwis i jego koszty sprawiają, że część osób odkłada zakup bezemisyjnego pojazdu na później. Wskazuje na to co 11. Polak – wynika z Barometru Nowej Mobilności. – Serwis samochodów elektrycznych w kontekście cen nie różni się aż tak bardzo od samochodu spalinowego, a jest nawet tańszy – ocenia Bartosz Jeziorański, założyciel i dyrektor generalny EV Repair.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.