Program stypendialny marki Kuvings
Polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach średnich i długich, finalistka Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro w biegu na 1500 metrów i wicemistrzyni Europy z 2018 na tym dystansie – Sofia Ennaoui, to kolejna stypendystka programu, jaki zainicjowała marka Kuvings. Na czym on polega?
Obecnie programem objęte są 4 sportsmenki: Natalia Maliszewska i Patrycja Maliszewska (Short Track - łyżwiarstwo szybkie na krótkim torze), Maria Andrejczyk (rzut oszczepem) oraz wspomniana Sofia Ennaoui (biegi średniodystansowe - 1500m).
- Do współpracy w ramach programu stypendialnego zaprosiliśmy zawodniczki nie tylko odnoszące sukcesy, ale też ujmujące swoją naturalnością. I nie jest to przypadek, gdyż ‘Naturalny Wybór’ to główne hasło marki Kuvings, producenta wyciskarek do soków, których dystrybutorem jest nasza firma – mówi Jarosław Zimnoch, właściciel firmy Domowe Sanatorium.
Co równie ważne, filozofia firmy nastawiona jest na budowę długotrwałych relacji. Dla klientów oznacza to 10-letnią gwarancję, dla sportowców zaś partnerskie traktowanie w myśl zasady, że jesteśmy razem na dobre i na złe.
- Ten sezon jest szczególnie trudny dla sportowców, ponieważ przez epidemię koronawirusa odwołano Mistrzostwa Świata w Short Tracku i Igrzyska Olimpijskie. To jednak nie był powód do przerwania współpracy ze sportsmenkami, gdyż najważniejsze są długofalowe relacje – mówi Jarosław Zimnoch.
Finansowy aspekt programu stypendialnego to jednak nie jedyna korzyść dla sportowców. Dodatkowa wartość to wprowadzenie prawdziwych, naturalnych soków do codziennej diety. Niektóre soki warzywne, np. z buraka, wpływają na podniesienie wytrzymałości, a inne, np. z jabłek, cytryny i imbiru są doskonałą profilaktyką antyprzeziębieniową, czyli naturalnym wzmocnieniem organizmu. Jak mówią same zawodniczki, nawet tygodniowa infekcja, podwyższona temperatura, może w znaczący sposób zakłócić bardzo dokładnie rozpisany plan treningowy.
- Bardzo się cieszę, że udało mi się nawiązać współpracę i otrzymać ogromne wsparcie od marki Kuvings przed przygotowaniami do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Współpraca z firmą pozwoli mi na wejście na najwyższy level wspierania i suplementowania mojego organizmu "od środka", co mam nadzieję przełoży się bardzo szybko na owocne rezultaty na treningach i zawodach. Dołączenie do grona utytułowanych sportowców, których wspiera firma, jest dla mnie dodatkowym zastrzykiem motywacji i wyróżnieniem - mówi Sofia Ennaoui.
Domowe Sanatorium od wielu lat zajmuje się promowaniem produktów służących zdrowiu. Oryginalnie oferta skierowana była do osób w wieku senioralnym, jednakże współpraca ze sportowcami ma za zadanie przyciągnięcie uwagi również młodszego pokolenia. Firma, dzięki wypracowanej przez kilkanaście lat renomie, zdobyła prawo do reprezentowania w Polsce nie tylko koreańskiej marki Kuvings, ale również Blendtec z USA czy Lotusgrill z Niemiec.
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.