Wrocławska firma Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Paula Kmiecik
Max Hemp
Borowska 242
50-558 Wrocław
paula|maxhemp.pl| |paula|maxhemp.pl
516107993
www.maxhemp.pl
Związana z Oławą i Wrocławiem firma MAX HEMP Sp. z o.o., jedna z czołowych organizacji biznesowych w branży produktów konopnych z przeznaczeniem do użytku medycznego, została uhonorowana prestiżowym tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Najwyższa Jakość. Nagrodę odebrała w imieniu firmy jej prezeska i założycielka, Dorota Gudaniec.
Ambasador Polskiej Gospodarki to prestiżowe, niekomercyjne wyróżnienie o ogólnopolskim zasięgu przyznawane – przez Business Centre Club od 2016 r. – przedsiębiorcom, którzy wyróżniają się m.in. osiąganiem sukcesów na rynkach zagranicznych, stosowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk biznesowych, a także angażują się w promowanie polskiej przedsiębiorczości zarówno lokalnie, jak i za granicą. Uroczysta gala tegorocznej edycji konkursu odbyła się w dniu 1 czerwca, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.
MAX HEMP Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie w kategorii Najwyższa Jakość – przeznaczone dla firm, które wyróżniają się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym. – To dla nas ogromny zaszczyt i wielki honor, ale także motywacja do dalszego rozwoju firmy w oparciu o wyznawane przez nas wartości. – komentuje Prezeska Zarządu MAX HEMP Sp. z o.o., Dorota Gudaniec. – Cieszymy się, że nasze dążenie do najwyższej jakości zostało docenione. Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki to kolejne zobowiązanie, które z radością przyjmujemy, gdyż wierzymy, że nasi klienci zasługują na najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów.
MAX HEMP Sp. z o.o. powstał w 2017 r., jako konsekwencja walki Doroty i Marka Gudaniec o życie i zdrowie ich syna Maxa. Chłopiec od wczesnego dzieciństwa cierpi na złożoną formę padaczki, która zagrażała nie tylko jego rozwojowi, ale także życiu. Dorota i Marek stoczyli długą batalię o wprowadzenie medycznej marihuany do terapii syna, stając się przy okazji pionierami legalizacji tej formy leczenia w Polsce. Ich wysiłki zaowocowały stworzeniem grupy nacisku, która ostatecznie doprowadziła do zmiany ustawodawstwa, a więc także udostępnienia tej formy terapii szerokiemu gronu potrzebujących.
Obecnie MAX HEMP to producent najwyższej jakości produktów na bazie konopi siewnych, Centrum Terapeutyczne będące pierwszym w Polsce podmiotem leczniczym dedykowanym pacjentom medycznej marihuany, a także organizator licznych inicjatyw związanych z edukacją w zakresie medycznego potencjału konopi. MAX HEMP oferuje także bezpłatne konsultacje z doświadczonymi terapeutami konopnymi.

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.