Wrocławska firma Ambasadorem Polskiej Gospodarki
Paula Kmiecik
Max Hemp
Borowska 242
50-558 Wrocław
paula|maxhemp.pl| |paula|maxhemp.pl
516107993
www.maxhemp.pl
Związana z Oławą i Wrocławiem firma MAX HEMP Sp. z o.o., jedna z czołowych organizacji biznesowych w branży produktów konopnych z przeznaczeniem do użytku medycznego, została uhonorowana prestiżowym tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Najwyższa Jakość. Nagrodę odebrała w imieniu firmy jej prezeska i założycielka, Dorota Gudaniec.
Ambasador Polskiej Gospodarki to prestiżowe, niekomercyjne wyróżnienie o ogólnopolskim zasięgu przyznawane – przez Business Centre Club od 2016 r. – przedsiębiorcom, którzy wyróżniają się m.in. osiąganiem sukcesów na rynkach zagranicznych, stosowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk biznesowych, a także angażują się w promowanie polskiej przedsiębiorczości zarówno lokalnie, jak i za granicą. Uroczysta gala tegorocznej edycji konkursu odbyła się w dniu 1 czerwca, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.
MAX HEMP Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie w kategorii Najwyższa Jakość – przeznaczone dla firm, które wyróżniają się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym. – To dla nas ogromny zaszczyt i wielki honor, ale także motywacja do dalszego rozwoju firmy w oparciu o wyznawane przez nas wartości. – komentuje Prezeska Zarządu MAX HEMP Sp. z o.o., Dorota Gudaniec. – Cieszymy się, że nasze dążenie do najwyższej jakości zostało docenione. Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki to kolejne zobowiązanie, które z radością przyjmujemy, gdyż wierzymy, że nasi klienci zasługują na najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów.
MAX HEMP Sp. z o.o. powstał w 2017 r., jako konsekwencja walki Doroty i Marka Gudaniec o życie i zdrowie ich syna Maxa. Chłopiec od wczesnego dzieciństwa cierpi na złożoną formę padaczki, która zagrażała nie tylko jego rozwojowi, ale także życiu. Dorota i Marek stoczyli długą batalię o wprowadzenie medycznej marihuany do terapii syna, stając się przy okazji pionierami legalizacji tej formy leczenia w Polsce. Ich wysiłki zaowocowały stworzeniem grupy nacisku, która ostatecznie doprowadziła do zmiany ustawodawstwa, a więc także udostępnienia tej formy terapii szerokiemu gronu potrzebujących.
Obecnie MAX HEMP to producent najwyższej jakości produktów na bazie konopi siewnych, Centrum Terapeutyczne będące pierwszym w Polsce podmiotem leczniczym dedykowanym pacjentom medycznej marihuany, a także organizator licznych inicjatyw związanych z edukacją w zakresie medycznego potencjału konopi. MAX HEMP oferuje także bezpłatne konsultacje z doświadczonymi terapeutami konopnymi.
Magia podczas szkolenia? Tagomago Hair rusza ze szkoleniami z MAGIC TAPE
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.