Zmysłowa elegancja w wiosennej kampanii marki Halupczok
Wiosną na antenie jednej z czołowych ogólnopolskich stacji informacyjnych ruszyła telewizyjna kampania marki Halupczok symbolizującej od blisko dwóch dekad wnętrza o szlachetnym, unikatowym wzornictwie. Emisja billboardów sponsorskich zagościła na antenie TVN24, przodującej w rankingach kanałów informacyjnych, pierwszej w Polsce stacji nadającej program przez całą dobę. Spoty telewizyjne można było obejrzeć tuż przed i po programie „Prognoza pogody”, jak również w sąsiedztwie cieszących się uznaniem programów publicystycznych.
Po sukcesie, jaki przyniosła kampania telewizyjna w 2021 r., meble marki Halupczok powróciły na szklany ekran w nowej, oszałamiającej odsłonie. Koncepcję spotu, nagranego w salonie mebli kuchennych w Katowicach, oparto na jednej z najnowszych perełek w produktowym portfolio marki – kuchni Madera. Siłą napędową kampanii były nie tylko walory estetyczne i niepowtarzalna forma, ale również ergonomia projektu i praktyczność rozwiązań. Precyzyjnie wybrane kadry, łączące intrygujący design kolekcji z funkcjonalnością wyposażenia: urządzeń AGD Miele, innowacyjnej generacji 7000 i elektrycznie sterowanego okapu Light (marka Falmec) miały pobudzić wyobraźnię widzów, przenosząc do komfortowo zaaranżowanego wnętrza, skąpanego w porannym świetle.
Zmysłowa elegancja kuchni Halupczok.
Zmysłowa elegancja naturalnego drewna i innowacyjność rozwiązań w projekcie kuchni Madera, bohaterki najnowszej odsłony kampanii telewizyjnej Halupczok, tworzą imponujący duet. Połączono tutaj estetykę z funkcją, zestawiając wyrafinowany design inspirowany naturą, z praktycznymi udogodnieniami w postaci przesuwnego frontu, skrywającego kuchenne utensylia, sensorycznie sterowanego oświetlenia oraz urządzeń AGD wyznaczających nowe standardy technologiczne w meblach kuchennych.
Oficjalna premiera spotu, w ramach dwumiesięcznej (kwiecień-maj) kampanii telewizyjnej, odbyła się 18 kwietnia.
Firma Halupczok.
Firma Halupczok specjalizuje się w produkcji indywidualnie projektowanych mebli kuchennych, o spersonalizowanych, autorskich rozwiązaniach. Posiada blisko 20 - letnie doświadczenie na rynku meblarskim, zajmując czołowe miejsce wśród liderów polskiej branży wnętrzarskiej tego segmentu mebli. Siedziba firmy wraz z nowoczesną fabryką zlokalizowana jest na Opolszczyźnie, w Krzyżowej Dolinie, na obszarze o silnych, wielowiekowych tradycjach stolarskich. Zaawansowana technologia produkcji przy wykorzystaniu nowatorskich materiałów oraz autorskich rozwiązań, pozwala na tworzenie wysublimowanych projektów, wykraczających poza ramy dnia dzisiejszego. Kuchnie Halupczok, które wielokrotnie nagradzane były za ich innowacyjność, funkcjonalność i unikalny design, zobaczyć można w sieci 13 salonów firmowych na terenie całego kraju.

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.