4 czerwca premiera Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na konsole i PC
CI Games ustaliło datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Najnowsza część snajperskiej serii zadebiutuje na całym świecie 4 czerwca br. W dniu premiery tytuł będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Już teraz trwa przedsprzedaż wersji fizycznej gry na konsole obecnej i poprzedniej generacji.
- Najnowszy Snajper ukaże się na nową generację konsol i wykorzysta ich możliwości techniczne. Widzimy coraz większy udział w sprzedaży premierowych gier na najnowsze platformy, a z drugiej strony dostępnych dotychczas gier jest wciąż niewiele. Jestem przekonany, że jednoczesna premiera na wszystkie duże konsole stacjonarne oraz PC przełoży się pozytywnie na nasze wyniki – mówi Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games.
W dniu ogłoszenia daty premiery gry, Spółka przedstawi pierwszy gameplay Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Nowy zwiastun pokazuje wejście w nową generację dla najlepiej sprzedającej się serii Sniper Ghost Worrior. SGWC 2 pozwoli graczom na oddawanie ekstremalnie długich strzałów – na ponad 1000 metrów. Jako tytułowy strzelec – Raven, gracze będą mogli używać prawdziwego sprzętu i arsenału na rozległym terenie działań, by eliminować swoje cele na różne sposoby.
Rozpoczęła się także przedsprzedaż wersji fizycznej gry na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Przedpremierowe zamówienie zapewni graczom dostęp do ekskluzywnych broni oraz skórek. Dodatkowa zawartość jest dostępna u wybranych sprzedawców. Sugerowana cena SGWC 2 wynosi 149,99 zł na wszystkich konsolach oraz 99,99 zł na PC.
Sniper Ghost Warrior to bestsellerowa seria strzelanin pierwszoosobowych wszech czasów, której wszystkie części sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 11 mln egzemplarzy. Gry należące do najpopularniejszej marki CI Games, kładą nacisk na działania strzelca wyborowego, SGWC 2 ma być jej najbardziej emocjonującą częścią. Spółka zapowiada dalszy rozwój Sniper Ghost Warrior.
Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Big Cheese Studio S.A. z imponującym wzrostem zysku netto
Thorium Space i SWISSto12 podpisali strategiczną umowę
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.