Komunikaty PR

Builder Simulator pojawi się na rynku 9 czerwca!

2022-05-19  |  16:15
Biuro prasowe
Kontakt
Ewa Mościcka
InnerValue

Koszykowa 54
00-675 Warszawa
e.moscicka|innervalue.pl| |e.moscicka|innervalue.pl
535 562 945
https://innervalue.pl/

Już 9 czerwca 2022 r. do sprzedaży trafi gra Builder Simulator, której producentem i wydawcą jest notowana na NewConnect spółka Live Motion Games. Premierowa wersja gry – w odsłonie na PC – przenosi graczy w świat budowy. Gracz będzie miał za zadanie projektować i budować budynki oraz wykańczać ich wnętrza. Cena gry w dniu premiery została ustalona na 19,99 USD. Przy produkcji spółka Live Motion Games S.A. pełni rolę zarówno producenta, jak i wydawcy.

- Miło mi poinformować, że 9 czerwca 2022 roku, Builder Simulator zadebiutuje na platformie Steam!. To moment, na który czekało wielu graczy. W ostatnim czasie koncentrowaliśmy się na udoskonaleniu gry oraz wzbogaciliśmy ją o możliwość  wykańczania  pomieszczeń. Teraz gra daje możliwość nie tylko zaprojektowania i wybudowania domu, ale również urządzenia jego wnętrza. Gracz będzie mógł wybierać spośród blisko tysiąca elementów wystroju pomieszczeń, aby stworzyć niepowtarzalny klimat wyśnionego domu. Projekt dedykujemy szerokiemu gronu odbiorców, od fanów symulatorów po casualowych graczy, którzy spełniają się, urządzając wnętrza. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games S.A.

Gra w dniu premiery będzie oferowała rozgrywkę na ośmiu różnych lokacjach. Każda z nich to inny, unikalny krajobraz. Gracz samodzielnie może zdecydować czy jego wymarzony dom powinien stanąć na amerykańskich przedmieściach, w tropikach czy w zimowej scenerii.

Każda z tych lokalizacji umożliwia rozwinięcie swoich ambicji budowlanych na małej, średniej lub dużej działce. To pozwala na tworzenie zarówno niewielkich, przytulnych domków, jak i wielkich willi.

Dla graczy, którzy będą chcieli pochwalić się efektami swojej pracy, przygotowany został tryb fotograficzny. Pozwoli on pokazać swoje dzieła sztuki budowlanej w mediach społecznościowych.

Mniej wytrwali gracze, którzy cieszą się na myśl o zabawie wystrojem wnętrz, ale nie mają cierpliwości do całego procesu budowy domu, docenią ”tryb interior”. Pozwala on zaprojektować dom, który zostanie automatycznie wybudowany — bez udziału gracza — i udostępniony do wykończenia. Tym sposobem można szybko przejść do etapu wybierania kolorów ścian czy kolorystyki dodatków, pomijając układanie cegieł i przygotowywanie zaprawy.

Gracz dostaje do dyspozycji tryb kontraktów, który jest odpowiednikiem kampanii single player, oraz tryb sandbox. Ten drugi daje możliwość nieskrępowanego rozwinięcia swojej kreatywności, ponieważ gracza nic nie ogranicza. Można zaszaleć nie przejmując się takimi błahostkami, jak budżet – dosłownie “SKY IS THE LIMIT”!

Spółka planuje wspierać grę dodatkowym contentem. Road mapa dla dalszego rozwoju zostanie opublikowana jeszcze przed premierą.

Więcej informacji można znaleźć na serwerze Discord dla graczy: https://discord.gg/Cc5XCcyc i kanałach społecznościowych spółki.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: InnerValue
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Giełda Siedem lat rozwoju - podsumowanie rozwoju GPW w Warszawie w latach 2017-2023 Biuro prasowe
2024-07-10 | 12:30

Siedem lat rozwoju - podsumowanie rozwoju GPW w Warszawie w latach 2017-2023

Stabilność, bardzo dobre wyniki finansowe i otwarte drogi rozwoju – tak o sytuacji Grupy Kapitałowej GPW na progu zmian we władzach Giełdy Papierów Wartościowych
Giełda DNA Medical Group planuje debiut na warszawskiej giełdzie
2024-06-05 | 10:00

DNA Medical Group planuje debiut na warszawskiej giełdzie

DNA Medical Group - firma medyczna działająca w branży badań genetycznych, planuje debiut na rynku NewConnect. Wcześniej spółka chce pozyskać finansowanie od inwestorów na
Giełda Wyniki za I kwartał – powrót korporacyjnego optymizmu?
2024-05-29 | 10:30

Wyniki za I kwartał – powrót korporacyjnego optymizmu?

Spółki amerykańskie reprezentowane w indeksie S&P 500 notowały wyniki lepsze od oczekiwań; tymczasem w europejskim indeksie Stoxx 600 również jest poprawa, ale niejednorodna

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.