Builder Simulator pojawi się na rynku 9 czerwca!
InnerValue
Koszykowa 54
00-675 Warszawa
e.moscicka|innervalue.pl| |e.moscicka|innervalue.pl
535 562 945
https://innervalue.pl/
Już 9 czerwca 2022 r. do sprzedaży trafi gra Builder Simulator, której producentem i wydawcą jest notowana na NewConnect spółka Live Motion Games. Premierowa wersja gry – w odsłonie na PC – przenosi graczy w świat budowy. Gracz będzie miał za zadanie projektować i budować budynki oraz wykańczać ich wnętrza. Cena gry w dniu premiery została ustalona na 19,99 USD. Przy produkcji spółka Live Motion Games S.A. pełni rolę zarówno producenta, jak i wydawcy.
- Miło mi poinformować, że 9 czerwca 2022 roku, Builder Simulator zadebiutuje na platformie Steam!. To moment, na który czekało wielu graczy. W ostatnim czasie koncentrowaliśmy się na udoskonaleniu gry oraz wzbogaciliśmy ją o możliwość wykańczania pomieszczeń. Teraz gra daje możliwość nie tylko zaprojektowania i wybudowania domu, ale również urządzenia jego wnętrza. Gracz będzie mógł wybierać spośród blisko tysiąca elementów wystroju pomieszczeń, aby stworzyć niepowtarzalny klimat wyśnionego domu. Projekt dedykujemy szerokiemu gronu odbiorców, od fanów symulatorów po casualowych graczy, którzy spełniają się, urządzając wnętrza. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games S.A.
Gra w dniu premiery będzie oferowała rozgrywkę na ośmiu różnych lokacjach. Każda z nich to inny, unikalny krajobraz. Gracz samodzielnie może zdecydować czy jego wymarzony dom powinien stanąć na amerykańskich przedmieściach, w tropikach czy w zimowej scenerii.
Każda z tych lokalizacji umożliwia rozwinięcie swoich ambicji budowlanych na małej, średniej lub dużej działce. To pozwala na tworzenie zarówno niewielkich, przytulnych domków, jak i wielkich willi.
Dla graczy, którzy będą chcieli pochwalić się efektami swojej pracy, przygotowany został tryb fotograficzny. Pozwoli on pokazać swoje dzieła sztuki budowlanej w mediach społecznościowych.
Mniej wytrwali gracze, którzy cieszą się na myśl o zabawie wystrojem wnętrz, ale nie mają cierpliwości do całego procesu budowy domu, docenią ”tryb interior”. Pozwala on zaprojektować dom, który zostanie automatycznie wybudowany — bez udziału gracza — i udostępniony do wykończenia. Tym sposobem można szybko przejść do etapu wybierania kolorów ścian czy kolorystyki dodatków, pomijając układanie cegieł i przygotowywanie zaprawy.
Gracz dostaje do dyspozycji tryb kontraktów, który jest odpowiednikiem kampanii single player, oraz tryb sandbox. Ten drugi daje możliwość nieskrępowanego rozwinięcia swojej kreatywności, ponieważ gracza nic nie ogranicza. Można zaszaleć nie przejmując się takimi błahostkami, jak budżet – dosłownie “SKY IS THE LIMIT”!
Spółka planuje wspierać grę dodatkowym contentem. Road mapa dla dalszego rozwoju zostanie opublikowana jeszcze przed premierą.
Więcej informacji można znaleźć na serwerze Discord dla graczy: https://discord.gg/Cc5XCcyc i kanałach społecznościowych spółki.
Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Big Cheese Studio S.A. z imponującym wzrostem zysku netto
Thorium Space i SWISSto12 podpisali strategiczną umowę
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.