Komunikaty PR

DRAGO entertainment ogłasza Miner’s Hell

2020-09-22  |  12:55

Miner’s Hell wzbogaca portfolio produkcyjne DRAGO entertainment. Od dziś na platformie Steam dostępna jest karta gry oraz teaser zapowiadający produkcję łączącą elementy survivalu z symulatorem. Premiera gry, której akcja dzieje się w kopalni, zaplanowana jest na drugą połowę 2021 roku.  Wydawcą tytułu jest Movie Games. Jednocześnie DRAGO entertainment pracuje nad dwoma innymi produkcjami o tematyce przetrwania: Red Frost oraz Winter Survival Simulator. Dziś z sukcesem zakończyła się kampania crowdinvestingowa DRAGO entertainment, z której spółka pozyskała od inwestorów 2 mln zł. Jeszcze w tym roku producent gier planuje złożenie wniosku o wprowadzenie do obrotu akcji spółki na rynku NewConnect. 

- Konsekwentnie zwiększamy nasze portfolio produkcyjne tytułami o ciekawej i ,,mocnej’’ fabule. Miło mi poinformować, że od dziś na platformie Steam dostępna jest zapowiedź Miner’s Hell. To emocjonujący symulator z elementami survivalu. Rozgrywka przenosi nas do realiów pracy w kopalni, w której doszło do niebezpiecznego wybuchu. Premierę produkcji planujemy na drugą połowę 2021 roku. Nie wykluczamy także wcześniejszego wydania darmowego demo gry. informuje Joanna Tynor, prezes DRAGO entertainment. – Warto wspomnieć, że to jeszcze nie ostatnia zapowiedź, którą chcemy pokazać w tym roku – dodaje Joanna Tynor.

 

W Miner’s Hell gracz wciela się w rolę górnika kopalni po tym, jak miał miejsce niebezpieczny i poważny wypadek. Wybuch powoduje odcięcie od świata zewnętrznego i rozpoczyna walkę o przetrwanie w oczekiwaniu na ratunek lub próbę samodzielnego wydostania się. Tytuł zawierać będzie opcję retrospekcji, która sprowadzi gracza z powrotem do momentu, w którym możliwe będzie znalezienie innego rozwiązania. Dzięki temu gracz ma możliwość skupienia się na radzeniu sobie z zagrożeniami, zamiast na ciągłej ucieczce. – W Miner’s Hell gracz zmierzy się nie tylko z niebezpieczeństwami współczesnego górnictwa, ale także z tymi, z którymi musieli zmagać się górnicy sprzed wieków – komentuje prezes DRAGO entertainment.

 

Rolę wydawcy Miner’s Hell pełni spółka Movie Games.

 

- Chcemy, aby nasze produkcje wyróżniały się na tle standardowych gier wideo. Dlatego też Miner’s Hell to już trzeci projekt naszego autorstwa opowiadający historię próby przetrwania. Do tej pory zapowiedzieliśmy już średniobudżetową grę FPS/ survival Red Frost oraz Winter Survival Simulator. Ostatni tytuł, inspirowany podróżami Marka Kamińskiego, ogłosiliśmy zaledwie dwa tygodnie temu – mówi Lucjan Mikociak, szef studia DRAGO entertainment. Gry dostępne będą na rynku w 2021 roku.

Dziś spółka z sukcesem zakończyła II transzę emisji akcji. Łącznie w dwóch transzach DRAGO entertainment pozyskało 2 mln zł. Głównym celem emisji producenta gier wideo było rozpoczęcie prac nad trzema nowymi projektami, w tym aktualnie zapowiedzianym Miner’s Hell oraz Winter Survival Simulator, jak również wsparcie marketingowe produkcji zapowiedzianych w 2019 roku, tj.: Red Frost, Gas Station Simulator, Food Truck Simulator i Airport Contraband.

DRAGO entertainment do końca tego roku chce złożyć wniosek o wprowadzenie do obrotu akcji spółki na rynku NewConnect. 

Teaser Miner’s Hell: https://youtu.be/fvQgouUU1T4

Karta gry: https://store.steampowered.com/app/1423820/Miners_Hell/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Giełda Pyramid Games pozyskał prawa do gry Urban Explorer Biuro prasowe
2020-10-20 | 16:00

Pyramid Games pozyskał prawa do gry Urban Explorer

  Pyramid Games, notowany na NewConnect producent gier wideo z grupy PlayWay, pozyskał prawa autorskie i majątkowe do gry Urban Explorer. Na mocy podpisanej umowy spółka będzie
Giełda Gaming Factory powołuje spółkę zależną - Vision Edge Entertainment
2020-10-20 | 09:15

Gaming Factory powołuje spółkę zależną - Vision Edge Entertainment

  Gaming Factory, notowany na GPW producent i wydawca gier komputerowych na PC i konsole, powołał spółkę zależną. Celem Vision Edge Entertainment będzie produkcja gier o
Giełda Rover Mechanic Simulator od Pyramid Games trafi na platformę Humble Bundle
2020-10-16 | 09:00

Rover Mechanic Simulator od Pyramid Games trafi na platformę Humble Bundle

  Pyramid Games, notowany na NewConnect producent gier wideo z grupy PlayWay, podpisał umowę, z Humble Bundle Inc., na mocy której gra Rover Mechanic Simulator z portfolio

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Ochrona środowiska

Grupa PGE rezygnuje z węgla. Do 2030 roku zainwestuje 75 mld zł w odnawialne źródła energii

PGE to gigant polskiej energetyki, którego portfel w tej chwili w 80 proc. jest oparty na węglu kamiennym i brunatnym. Grupa właśnie ogłosiła, że zamierza sukcesywnie z niego rezygnować na rzecz odnawialnych źródeł energii. Do 2030 roku udział OZE w jej portfelu ma już wynieść 50 proc., głównie dzięki inwestycjom w farmy wiatrowe na Bałtyku i fotowoltaikę. Równolegle zainwestuje też w stopniową dekarbonizację ciepłownictwa i rozwój magazynów energii. W efekcie Grupa Kapitałowa PGE osiągnie neutralność klimatyczną w 2050 roku, czyli nie będzie emitować już ani grama CO2 – wynika z nowej strategii PGE.

Firma

Pracownicy objęci prywatną opieką medyczną o połowę krócej przebywają na zwolnieniu lekarskim. Dla pracodawcy to wymierne korzyści finansowe

1005 zł na jednego pracownika w skali roku – tyle oszczędności może przynieść finansowanie dobrej opieki zdrowotnej przez pracodawcę – wynika z raportu Medicover „Praca. Zdrowie. Ekonomia. Perspektywa 2020”. Zatrudnieni, którzy mają szybszy i łatwiejszy dostęp do specjalistów, rzadziej korzystają ze zwolnień lekarskich i wykazują się większą efektywnością w pracy. – Nasz raport pokazuje, że inwestycja w zdrowie pracowników opłaca się obu stronom, zarówno zatrudnionym, jak i pracodawcom – mówi Artur Białkowski, dyrektor zarządzający ds. usług biznesowych, członek zarządu Medicover Polska. Najczęstsze problemy zdrowotne, z którymi borykają się osoby czynne zawodowo, to nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, bóle pleców i otyłość.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Ochrona środowiska

Pandemia zmienia modele biznesowe na rynku nieruchomości komercyjnych. Ekologiczne inwestycje zdominują rynek

Mimo pandemii w pierwszej połowie tego roku rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce notował bardzo dobre wyniki. Kryzys i niepewność gospodarcza wpłyną jednak na całoroczny wynik i mniejszy wolumen transakcji inwestycyjnych. Koronawirus zmienił sposób, w jaki projektowane, budowane i wyposażane są budynki biurowe, handlowe i magazynowe. Głównym trendem na rynku pozostaje ekologia – wynika z raportu innogy Polska. Zielone certyfikaty stają się powoli standardem, którego oczekują najemcy nieruchomości.

 

Handel

W Polsce spada jakość obsługi klientów. Najwięcej uwag konsumentów dotyczy kompetencji pracowników i długich kolejek

Po dekadzie wzrostów od trzech lat jakość obsługi klientów na polskim rynku sukcesywnie spada – wynika z cyklicznych badań przeprowadzanych przez Polski Program Jakości Obsługi. W ocenie 1/5 klientów jej jakość jest niezadowalająca. Najczęściej narzekamy m.in. na długi czas obsługi, kolejki i niskie kompetencje pracowników. Złe oceny wynikają też z faktu, że część firm nie nadąża za stale rosnącymi oczekiwaniami konsumentów. W tym roku wpłynęła na nie także pandemia COVID-19, która sprawiła, że zaczęli oni przykładać większą wagę do higieny i bezpieczeństwa.