Jest popyt na pierwsze DLC do Gas Station Simulator
InnerValue
Koszykowa 54
00-675 Warszawa
e.moscicka|innervalue.pl| |e.moscicka|innervalue.pl
535 562 945
https://innervalue.pl/
Notowany na NewConnect producent i deweloper gier DRAGO entertainment poinformował, że Can Touch This – pierwszy DLC do popularnego tytułu Gas Station Simulator, od wczoraj zasila Global Top Wishlist platformy Steam. Wejście do listy miało miejsce dwa tygodnie po publikacji zapowiedzi oraz uruchomieniu oficjalnej karty gry na platformie, co zdaniem zarządu DRAGO entertainment ukazuje duży potencjał sprzedażowy projektu. Premiera płatnego dodatku już 11 maja br.
- Wydanie DLC: Can Touch This, to ważny punkt na mapie rozwoju Gas Station Simulator. Tym bardziej jest mi miło poinformować, że dodatek, który zaprezentowaliśmy zaledwie dwa tygodnie temu już osiąga dobre wyniki. Projekt wczoraj wskoczył na Global Top Wishlist platformy Steam. To dla nas dobry prognostyk do udanej premiery projektu, która zaplanowana jest już na 11 maja. Liczymy, że zainteresowanie graczy utrzyma się także po debiucie, co w efekcie przełoży się na dobrą sprzedaż tytułu i przyszłe wyniki finansowe spółki – mówi Joanna Tynor, prezes DRAGO entertainment.
Gas Station Simulator to bestsellerowy symulator odnowy i rozbudowy stacji benzynowej przy Route 66. Zaplanowany dodatek do gry: Can Touch This, wprowadzi do gry możliwość całkowitego remontu stacji benzynowej oraz udekorowania pobliskiego warsztatu i magazynu. Do tego posłużą dwa nowe narzędzia. Pierwsze pozwoli wybrać nową strukturę ścian oraz zmienić typ okien/ drzwi. Drugie natomiast daje dostęp do nowych elementów wizualnych, które pozwolą stworzyć stację o unikalnych charakterze.
Więcej informacji dostępne w DevLogu na karcie Steam DLC: https://store.steampowered.com/app/1149620/Gas_Station_Simulator/
Cena DLC została ustalona na 2,99 USD.
Twórcy Gas Station Simulator, docelowo zakładają wydanie kolejnych dodatków do gry, zarówno płatnych jak i bezpłatnych.
W ramach uniwersum Gas Station Simulator powstaną również tytuły, m.in. Road Diner Simulator, który wszedł na Global Top Wishlist w ciągu 3 dni od premiery oraz Motel Simulator, który znalazł się w tym zestawieniu w ciągu 24 godzin.
Karta Steam: https://store.steampowered.com/app/1940030/Gas_Station_Simulator__Can_Touch_This_DLC/
Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE
Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!
Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.