Najnowszy dodatek do Gas Station Simulator z wcześniejszą datą premiery
DRAGO entertainment, notowany na NewConnect producent i developer gier wideo, wyznaczył nową, wcześniejszą datę premiery dla płatnego dodatku do hitu Gas Station Simulator pt. Airstrip. Spółka chcąc zapewnić jak najlepsze pozycjonowanie i wsparcie promocyjne tytułu przyspieszyła premierę na 26 kwietnia 2023 roku. W najnowszym DLC gracze otrzymają nowe obiekty, mechaniki, a także pojawią się nowe postacie. Zawartość nowego dodatku będzie obszerniejsza od poprzedniego DLC – pt. Can Touch This, który do tej pory sprzedał się w nakładzie przekraczającym 130 tys. egzemplarzy.
Krakowski deweloper konsekwentnie rozwija uniwersum Gas Station Simulator dodając kolejne dodatki. Ostatnie płatne DLC pt. Can Touch This dało graczom możliwość zarządzania zakupami, wyboru i przemieszczania dekoracji, a także czyszczenia i malowania pomieszczeń. Tym razem dodatek pt. Airstrip wprowadzi do gry historię amerykańskiego pilota i wzbogaci produkcję o nowe mechaniki i zadania, m.in. możliwość odbudowy i prowadzenia lotniczego centrum operacyjnego. Aktualności na karcie Steam budują już napięcie przed premierą i stopniowo zdradzają kolejne szczegóły. Premiera najnowszego DLC została przyspieszona z 28 kwietnia na 26 kwietnia 2023 roku.
- Systematycznie rozwijamy nasz longseller Gas Station Simulator, a poprzez wydawanie zarówno darmowych jak i płatnych dodatków, utrzymujemy bardzo dobrą sprzedaż tytułu. Już 26 kwietnia do graczy trafi drugie płatne DLC pt. Airstrip. Zdecydowaliśmy się na zmianę daty premiery ze względu na korzystniejsze okienko wydawnicze, a także lepsze wsparcie promocyjne tytułu na Steam. Z zebranego feedbacku od graczy, z którymi pozostajemy w ciągłym kontakcie, wiemy, że Airstrip cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego spodziewamy się ciepłego przyjęcia DLC, ale również wzrostu aktywności graczy na podstawowej grze - mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.
Dodatek Airstrip będzie posiadał obszerniejszą zawartość od Can Touch This, które sprzedało się w nakładzie przekraczającym 130 tys. egzemplarzy. Znajdzie to także odzwierciedlenie w cenie nadchodzącego produktu, która została ustalona na 7,99 USD.
- Rozwój Gas Station Simulator bardzo pozytywnie wpływa na zainteresowanie naszymi pozostałymi tytułami z uniwersum GSS. Mam na myśli Road Diner Simulator, a także Motel Simulator. Wishlisty tych tytułów budują się w bardzo zadowalającym tempie, co stawia przed nami nowe wyzwania. - dodaje Joanna Tynor.
***
DRAGO entertainment S.A. to notowany na rynku NewConnect producent i deweloper gier wideo o ponad 20-letnim doświadczeniu. Spółka ma w planach przeniesienie notowań na Główny Rynek GPW w Warszawie. Krakowskie studio jest zwycięzcą Invest Cuffs 2022 w kategorii Debiut Giełdowy roku 2021.Spółka opiera swój rozwój na produkcji symulatorów premium oraz survivali. W 2021 roku wydała z sukcesem grę Gas Station Simulator i wciąż wzbogaca tytuł o rozszerzenia oraz płatne i bezpłatne DLC. Oprócz gry rozwijane jest również całe uniwersum, w którym powstawać będą kolejne projekty. W 2022 roku studio wydało Food Truck Simulator. Najbliższą z zaplanowanych premier jest Winter Survival.
Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE
Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!
Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.