Plot Twist udostępni demo na festiwalu STEAM Next Fest
Plot Twist SA, producent The Last Case of Benedict Fox – najbardziej oczekiwanej gry na Xbox-a – udostępni demo gry na tegorocznym festiwalu Steam Next Fest. Wydarzenie potrwa od 6 do 13 lutego 2023 roku. Będzie to okazja do zagrania w wyczekiwany tytuł spółki na platformie STEAM. Jest to też kolejny krok w kampanii promocyjnej tytułu. Premiera gry planowana jest wiosną 2023 roku w wersjach na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Wydawcą tytułu jest Rogue Games.
– Premiera naszej gry zbliża się z każdym dniem, a my jesteśmy ogromnie dumni, że możemy pochwalić się tym, jak dopracowany jest to tytuł. Przed nami bardzo ważny moment promocji gry i zbierania cennej wiedzy od graczy. Nasi fani będą mogli zanurzyć się w mroczną historię, przeżyć fragment emocjonującej rozgrywki i sprawdzić co przyniesie The Last Case of Benedict Fox. Jestem przekonany, że nasze demo pokaże graczom, dlaczego warto czekać na pełną wersję gry – mówi Paweł Czapla, prezes Plot Twist. – Festiwal STEAM Next Fest to będzie pierwsza okazja, by zagrać w grę w domowym zaciszu, tym bardziej z ciekawością czekamy na komentarze i głosy graczy – dodaje Paweł Czapla.
Premiera gry planowana jest wiosną 2023 roku. The Last Case of Benedict Fox będzie dostępny w wersjach na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. The Last Case of Benedict Fox to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Historia rozgrywa się w bostońskiej posiadłości, w której – w niewyjaśnionych okolicznościach – doszło do morderstwa młodej pary i zaginięcia ich dziecka. Samozwańczy detektyw Benedict Fox oraz połączona z nim podczas narodzin istota pochodzącą z innego wymiaru postarają się odkryć losy tajemniczej rodziny.
– Nasz zespół pracuje bardzo aktywnie, szlifujemy rozgrywkę i mechaniki. Mogę z przekonaniem powiedzieć, że cały świat czeka na premierę gry o naszym bostońskim detektywie. Jesteśmy w stałym kontakcie z graczami, kolejne miesiące będą szczególnie ekscytujące, bo stopniowo będziemy zdradzać następne fragmenty tajemnicy naszego tytułu – dodaje Paweł Czapla.
Spółka w 2022 roku prezentowała The Last Case of Benedict Fox na najważniejszych targach i pokazach gier. Podczas Gamescom Opening Night LIVE gra została okrzyknięta najbardziej oczekiwanym tytułem na Xbox-a. Studio pojawiło się także na targach PAX West w Seattle, EGX London, Poznań Game Arena 2022, a także Paris Games Week.

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.