Skinwallet uruchomi pełną wersję platformy Market 11 stycznia 2021r.
Skinwallet, właściciel platform do handlu dobrami cyfrowymi Skinwallet Market i Skinwallet Instant, zakończył drugi etap prac deweloperskich i ogłosił datę uruchomienia nowych funkcjonalności na platformie Skinwallet Market. Od 11 stycznia użytkownicy będą mieli możliwość dokonywania transakcji bezpośrednio pomiędzy sobą.
Skinwallet Market został uruchomiony w październiku br. Platforma działa w modelu marketplace: aktualnie daje graczom możliwość nabywania dóbr cyfrowych, a od 11 stycznia 2021 r. umożliwiać będzie również dokonywanie transakcji bezpośrednio pomiędzy użytkownikami.
Spółka pobiera prowizje od operacji przeprowadzonych na platformie w wysokości zależnej od ich wartości. Do tej pory pozyskała ponad 10 tys. użytkowników. Wdrożenie kolejnych funkcjonalności platformy otwiera Skinwallet Market na zupełnie nowe rynki.
- Zgodnie z planem zakończyliśmy prace deweloperskie i przeszliśmy do fazy testów, która jest dla nas kluczowa. W centrum naszej uwagi są zawsze użytkownicy, ich zadowolenie, zaufanie i doświadczenie związane z korzystaniem z naszych platform. Wielowymiarowe testy pozwolą nam dostarczyć produkt, który spełni ich oczekiwania - mówi Kornel Szwaja, prezes Skinwallet. - Zakończenie prac deweloperskich to również zamknięcie etapu inwestycyjnego i rozpoczęcie skalowania działalności platformy. Oznacza to, że nasze prace będą od teraz nakierowane na proces optymalizacji funkcji i rozwoju tych elementów, które w ramach analiz okażą się niezbędne do zwiększania zadowolenia użytkowników, oraz na pozyskiwanie nowych - dodaje.
Druga z platform Skinwallet działa od 2019 roku. Funkcjonuje w modelu Instant, oferując użytkownikom możliwość sprzedaży przedmiotów za niższe ceny, ale z natychmiastową wypłatą środków.
- Wprowadzenie na rynek platformy Skinwallet Market to odpowiedź na potrzeby naszych użytkowników, którzy będą mogli wybrać pomiędzy natychmiastową wypłatą środków, a uzyskaniem wyższej wyceny. Model wymiany i sprzedaży bezpośrednio pomiędzy użytkownikami umożliwi również nabywanie unikalnych przedmiotów, często niedostępnych w regularnym obrocie. Skinwallet ma ugruntowaną pozycję w branży e-sportu i jest gwarantem bezpieczeństwa transakcji – uzupełnia Kornel Szwaja.
Transakcje dokonane na platformie Skinwallet Market stanowią już ponad 20 proc. wartości wszystkich transakcji sprzedaży przeprowadzonych przez spółkę od momentu startu platformy. Marża bezpośrednia spółki ustalona została na poziomie 15-20 proc.

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.