Szymon Westfal nominowany na Prezesa Zarządu True Games Syndicate S.A.
True Games Syndicate S.A. realizuje gry pokazujące mroczniejszą stronę prawdziwego życia: niebezpieczne sytuacje, moralne dylematy, trudne wybory i szemrane interesy. Założycielem spółki jest Movie Games przy współpracy z raperem Michałem „Małolatem” Kaplińskim, który wspierał merytorycznie produkcję „Drug Dealer Simulator”. Gra wydana w drugiej połowie 2020 roku, błyskawicznie dotarła na szczyt listy bestsellerów platformy STEAM. W miesiąc przyniosła zysk powyżej miliona dolarów, a koszt produkcji zwrócił się zaledwie 30 minut od premiery.
Szymon Westfal przez prawie 9 lat pracował w branży eventowej w Wielkiej Brytanii jako project manager oraz wspierał produkcję takich eventów jak europejskie premiery filmowe, gala wręczenia nagród BAFTA oraz niezliczone imprezy korporacyjne. Współpracował z Road Studio przy tworzeniu Alaskan Truck Simulator oraz koncepcji nowych tytułów. Jest związany z Mill Games, inną spółką z rodziny Movie Games, gdzie pełni rolę producenta oraz wspiera business development.
- Cieszę się, że będę miał możliwość pokierowania spółką zarządzaną w dobry sposób. Moim pierwszym celem będzie dynamizacja działań oraz utrzymywanie stałego kontaktu z inwestorami oraz osobami zainteresowanymi naszą działalnością. Jestem przekonany, że moje doświadczenie managerskie będzie skutkować optymalizacją planu produkcji - mówi Szymon Westfal, Prezes Zarządu.
Obecnie True Games Syndicate skupia się na produkcji Nightclub Manager: Violet Vibe, gry symulacyjnej pozwalającej wcielić się we właściciela nocnego klubu. Produkcja została wsparta udaną kampanią crowdfundingową na platformie Raisemana. Trwają także prace nad tytułem o roboczej nazwie Project: Castle.
True Games Syndicate S.A.
True Games Syndicate S.A. to notowana na NewConnect spółka realizująca gry, które pokazują prawdziwe życie bez filtra: niebezpieczne sytuacje, moralne dylematy, trudne wybory i szemrane interesy. Założycielem spółki jest Movie Games przy współpracy z raperem Michałem „Małolatem” Kaplińskim, który wspierał merytorycznie produkcję Drug Dealer Simulator. Aktualnie True Games Syndicate pracuje m.in. nad projektem Nightclub Manager: Violet VIbe.
Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE
Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!
Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.