KRISHOME nagrodzone tytułem FRIENDLY WORKPLACE 2024
KRISHOME
Budowlana 1, Psary Małe
62-300 Września
k.kozlowska|krishome.eu| |k.kozlowska|krishome.eu
509 200 481
www.krishome.pl
Z radością informujemy, że firma KRISHOME została wyróżniona zaszczytnym tytułem FRIENDLY WORKPLACE 2024, potwierdzając tym samym swoje zaangażowanie w tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Ta nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które stawiają pracowników na pierwszym miejscu i konsekwentnie budują kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, szacunku oraz wsparciu.
- „Zdobycie tego tytułu to dla nas duże wyróżnienie i dowód na to, że nasze codzienne starania o satysfakcję naszych pracowników są zauważane i doceniane. Wierzymy, że ludziom należy się komfort, i staramy się przekładać tę ideę na wszystkie aspekty naszej działalności. Nagroda FRIENDLY WORKPLACE 2024 to potwierdzenie obranej ścieżki rozwoju naszego przedsiębiorstwa”. – mówi Anna Michalak-Siezieniewska, HR Manager KRISHOME.
Podstawą sukcesu KRISHOME jest nieustanne budowanie relacji opartych na wspólnych wartościach: szczerości, szacunku, współpracy i profesjonalizmie. Firma realizuje szereg inicjatyw integracyjnych i prospołecznych, które sprzyjają tworzeniu zgranego i zmotywowanego zespołu. Regularne badania satysfakcji pracowników, transparentna komunikacja na wszystkich poziomach organizacji oraz wsparcie rozwoju zawodowego to kluczowe filary działalności KRISHOME.
- „Nasza kultura organizacyjna opiera się na szacunku i szczerości. Dzięki regularnym spotkaniom z zespołem i otwartości na opinie pracowników stale podnosimy standardy. Wierzymy, że ludzie są najważniejszym kapitałem naszej firmy i to właśnie dla nich rozwijamy nasze działania” – dodaje Anna Michalak-Siezieniewska.
KRISHOME zwraca również szczególną uwagę na równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Promuje zdrowy styl życia, aktywność fizyczną wspierając wydarzenia związane ze wspólnym uprawieniem rekreacji i sportu. Jest także sponsorem lokalnej drużyny w piłce siatkowej. Komisja Akredytacyjna doceniała ponadto inicjatywy ekologiczne, takie jak program „Zielone Serce KRISHOME” oraz szereg projektów społecznych, m.in. Projekt PAKA przy współpracy z Fundacją Ks. Jana Kaczkowskiego, Projekt edukacyjny CANSAT wspierający młodzież z wrzesińskiego Liceum Ogólnokształcącego. Firma wspiera także różnorodne działania na rzecz lokalnych społeczności, pokazując tym samym, że nowoczesne miejsce pracy może mieć realny wpływ na otaczający świat.
Tytuł FRIENDLY WORKPLACE 2024 to nie tylko wyróżnienie, ale także zobowiązanie do dalszego rozwijania praktyk, które wspierają pracowników na każdym etapie ich kariery.
- „Nagroda motywuje nas do jeszcze większych starań. Zespół KRISHOME to nasza siła i powód do dumy” – podsumowuje Anna Michalak-Siezieniewska.

Sukces z przeszkodami: Blisko 1/3 polskich przedsiębiorczyń zmaga się z koniecznością udowadniania swojej wartości w biznesie

Czarna Lista Barier: postulaty deregulacyjne Konfederacji Lewiatan

BCC: budżet, inwestycje, podatki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.