500 punktów na start mobilnej przygody z PAYBACK. Ruszyła Akcja Aplikacja!
2 listopada ruszyła nowa akcja Programu PAYBACK. Każdy uczestnik Programu, który do tej pory nie korzystał z mobilnej aplikacji PAYBACK, będzie mógł zgarnąć na swoje konto 500 punktów.
W trakcie trwania akcji wystarczy tylko zainstalować aplikację i aktywować specjalny kupon, by zyskać dodatkowe punkty. Warunek jest jeden: trzeba zrobić to po raz pierwszy. Ten „mobilny debiut” zostanie uhonorowany nagrodą w postaci 500 punktów PAYBACK. Będzie je można wykorzystać zarówno podczas zakupów u Partnerów Programu, jak też wymienić na nagrody dostępne na stronie PAYBACK.pl
500 punktów to świetna okazja do tego, by jeszcze więcej uczestników mogło poznać aplikację PAYBACK. – Dzięki niej możemy nie tylko szybciej zbierać punkty, ale też na bieżąco kontrolować stan naszego konta i sprawdzać aktualne promocje. Znajdziemy tu również mapę wskazującą najbliższe placówki Partnerów, u których możemy wymienić zgromadzone punkty na zakupy. Warto przy tym wspomnieć, że karta w aplikacji może w pełni zastąpić tradycyjną plastikową – mówi Katarzyna Grzywaczewska, dyrektor marketingu w PAYBACK Polska.
Akcja Aplikacja skierowana jest nie tylko do tych uczestników Programu, którzy jeszcze z aplikacji PAYBACK nie korzystali, ale również do jej wiernych użytkowników. Z myślą o nich właśnie zostały przygotowane wyjątkowe, atrakcyjne oferty.
Szczegółowy regulamin Akcji Aplikacji dostępny jest na stronie www.payback.pl/superoferty.

AI w Sprzedaży B2B: Jak Automatyzacja i Dane Zmienią Przyszłość sprzedaży b2b

Nie znosisz przepłacać? Na ERLI znajdziesz tylko najlepsze ceny!

Komentarz rynkowy DPD Polska: Nowoczesna logistyka dla e-commerce – jak fulfillment zmienia reguły gry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.