CH Targówek z nową energią smaków – food court po modernizacji gotowy na gości!
Nowa, odmłodzona strefa gastro w CH Targówek tętni życiem i przyciąga zarówno lokalnych klientów, jak i odwiedzających z dalszych zakątków Warszawy. Targ Smaku, inspirowany motywami marokańskiego targu, zachwyca przytulną przestrzenią wypełnioną egzotycznymi detalami, przenosząc odwiedzających w orientalną podróż i tworząc wyjątkowe miejsce spotkań i relaksu. Oferta Targu Smaku zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.
Strefa gastronomiczna Targ Smaku w CH Targówek zyskała nowe oblicze. Teraz jeszcze mocniej tętni życiem i energią. Jasne, przestronne wnętrza, inspirowane marokańskim targiem sprawiają, że chce się tu wracać nie tylko na zakupy, ale także po to, by spędzić czas z bliskimi. Odmłodzona strefa gastro wzbogaca doświadczenia klientów i w naturalny sposób przedłuża czas ich pobytu w centrum. To właśnie tutaj klienci mogą odpocząć podczas zakupów i delektować się posiłkami dostosowanymi do gustów i potrzeb.
Food court w Targówku od zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy chętnie przebywali w tej części centrum, spędzając czas ze znajomymi lub na spotkaniach biznesowych. W trosce o ich wygodę podjęto decyzję o odświeżeniu przestrzeni i przy okazji zwiększeniu liczby miejsc w strefie o około 10%. Pojawił się także zupełnie nowy element – insta spot w postaci stylowego foodtrucka. Przyciąga on zarówno smakoszy, jak i fanów nietuzinkowych kadrów.
Odświeżony food court to tylko jeden z elementów pozytywnych zmian jakie w ostatnim czasie przechodzi centrum na Targówku. Całkiem niedawno do grona najemców dołączyła kawiarnia Gorąco Polecam, po raz pierwszy wewnątrz galerii pojawił się salon optyczny Aurum, sklep Kamalion wzbogacił portfolio centrum o punkt z akcesoriami technologicznymi, a marka Lilou otworzyła piękny lokal w swoim najnowszym koncepcie. Jeszcze w tym roku oferta centrum wzbogaci się o premierowe otwarcia brandów, które znacząco uatrakcyjnią przestrzeń handlowo-usługową. Miłośnicy kosmetyków zyskają możliwość odwiedzenia drugiego w Warszawie salonu popularnej drogerii DM, a wielbiciele słodkości będą mogli skorzystać z szerokiej oferty ODStore. Co więcej, marka ISEI wybrała CH Targówek jako lokalizację swojego pierwszego stacjonarnego sklepu w Polsce. Ostatnie i zaplanowane zmiany dotyczą ponad 1400 mkw. powierzchni centrum, co oznacza, że na ten moment centrum jest skomercjalizowane w 99%. Nowi najemcy w połączeniu z odświeżoną strefą gastronomiczną tworzą bogaty wachlarz możliwości zakupowych i rozrywkowych, czyniąc CH Targówek miejscem, które warto odwiedzać regularnie.

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl

Pracownicy MediaMarkt King Cross w Poznaniu wspominają 20-lecie sklepu

Płatności online dla sklepów Shopify – dwie nowe aplikacje od PayU
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Projekt unijnego budżetu po 2027 roku będzie przedstawiony w lipcu. Polska może odegrać istotną rolę w pracach nad nim
Polska prezydencja zbiegła się z rozpoczęciem rozmów na temat wieloletnich unijnych ram finansowych (WRF), które określą cele i priorytety wydatków UE na lata 2028–2034. Projekt budżetu ma być gotowy w lipcu, a potem rozpoczną się negocjacje między instytucjami unijnymi. Polska może odegrać istotną rolę w pracach nad WRF, dlatego to od naszego kraju swoje konsultacje rozpoczęli europarlamentarzyści, którzy są współsprawozdawcami PE ds. wieloletniego budżetu Unii Europejskiej.
Prawo
Przedsiębiorcy czują się pomijani w pracach nad przepisami. Narzekają na zawrotne tempo prac legislacyjnych

W ubiegłym roku uchwalono 14 tys. stron nowego prawa. To wynik o 59 proc. niższy niż rok wcześniej – wynika z „Barometru prawa” Grant Thornton. Eksperci wskazują, że nie przekłada się to jednak na jakość nowych przepisów. Tempo prac regulacyjnych przyspiesza, a konsultacje publiczne rzadko są transparentne. Przedsiębiorcy czują się pomijani w procesie konsultacji i zaskakiwani nagłymi zmianami w prawie.
Konsument
Alkohol najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną u młodzieży. Coraz większa popularność e-papierosów

Niemal trzy czwarte uczniów w wieku 15–16 lat już sięgnęło po alkohol. Jak wynika z badania ESPAD 2024, to wciąż najbardziej wśród młodzieży rozpowszechniona substancja psychoaktywna. W ostatnich 20 latach o ponad 20 pp. spadł odsetek nastolatków palących papierosy, ale prawie 70 proc. 17–18-latków przyznaje, że sięgnęło w swoim życiu po e-papierosa. Eksperci wskazują na potrzebę nie tylko bardziej restrykcyjnego ograniczania dostępności tych produktów dla młodych ludzi, ale też o działania na rzecz edukacji zdrowotnej i kompleksowego podejścia do profilaktyki i leczenia uzależnień, bez podziału na poszczególne grupy substancji.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.