Dziś otwarcie sklepu Carrefour w małym formacie w Magnolia Park
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Od 6 maja w centrum handlowym Magnolia Park można robić zakupy w sklepie Carrefour. Popularny market przejął tymczasowo powierzchnię na parterze.
Carrefour w Magnolia Park to sklep o powierzchni 300 mkw. w formacie tzw. pop-up store. W asortymencie sklepu jest około 3500 produktów. Wśród nich artykuły spożywcze, warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, mrożonki, napoje, a także produkty drogeryjne. Nie brakuje również asortymentu z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli m.in. produktów bio, bezglutenowych, bez laktozy, dla diabetyków i light. W sklepie honorowana jest Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora, a klienci korzystać mogą również z aplikacji Mój Carrefour. Sklep jest czynny w standardowych godzinach funkcjonowania centrum, czyli od 9.00 do 21.00.
– Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i potrzeby klientów, dlatego cieszymy się, że do czasu otwarcia hipermarketu Carrefour w pełnym formacie, możemy zrobić zakupy już teraz. Przypominam, że dbamy w najwyższym stopniu o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników centrum i stosujemy się do wytycznych rządowych w trakcie epidemii – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park. – Carrefour to bardzo popularna i doceniana marka w Polsce. Jesteśmy przekonani, że spełni oczekiwania naszych klientów – dodaje.
Uruchomiony dziś sklep Carrefour jest tymczasowy i będzie działał do czasu otwarcia w Magnolia Park hipermarketu tej marki w formacie premium. – Termin otwarcia Carrefour w najnowszym formacie jest planowany na koniec roku. Czeka nas bardzo dużo pracy, ale będziemy robić wszystko co możliwe, aby stało się to jak najszybciej – mówi Joanna Sawośko-Duda. Dodaje, że klienci Magnolia Park o wszystkich szczegółach dotyczących zmian w centrum będą informowani na bieżąco.
Od 4 maja w Magnolia Park dozwolony jest handel w części sklepów do tej pory wyłączonych z funkcjonowania. To oznacza, że zakupy ponownie można robić m.in. w sklepach odzieżowych, obuwniczych, z elektroniką, ze sprzętem sportowym czy z kosmetykami. Stoiska handlowe i usługowe mogą działać z zastrzeżeniem przestrzegania dodatkowych ograniczeń. Aktualne informacje dotyczące otwarcia konkretnych sklepów znajdują się na stronie internetowej Magnolia Park.
www.magnoliapark.pl
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.