Fala lodowych pyszności zalała Żabkę. Wśród nich nowości od Ekipy Friza
Do Żabki nadchodzi „Fala Lodowych Pyszności”. W sklepach popularnej sieci można znaleźć wyjątkowe produkty znanych i lubianych marek, które zaskakują bogactwem smaków i rodzajów. W lodziarni Żabki można kupić m.in. lody Milka, Magnum czy Wedel, wiele dostępnych jest na wyłączność w sklepach sieci. W Żabce nie mogło także zabraknąć lodów Ekipy Friza, które w ubiegłym roku stały się prawdziwym hitem. Z pewnością zarówno fanów Ekipy, jak i miłośników sorbetów, ucieszy nowy smak kwaśne jabłko, dostępny na wyłączność w sklepach Żabki od 1 czerwca br.
Żabka przygotowała także oferty specjalne dla użytkowników aplikacji mobilnej Żappka. Kupując wybrane lody, mają oni szansę odebrać do 42 lodów gratis. Na klientów sieci czekają także specjalne oferty cenowe obowiązujące przy zakupie dwóch sztuk wybranych produktów, np. lody Ekipa Koral w cenie 2,99 zł/szt.
Lody to jeden z najbardziej popularnych deserów. Nic dziwnego – mają przecież mnóstwo smaków, spośród których każdy może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Obecnie Żabka ma najlepszą w kraju ofertę lodów markowych dostępnych tylko w sieci, która z pewnością spełni oczekiwania zarówno tych młodszych, jak i starszych konsumentów.
W najbliższej Żabce znaleźć można wyjątkowe produkty, dostępne tylko w sieci sklepów, m.in.: lody Milka Praline Chocolate, wyjątkowe smaki lodów Magnum – m.in. Vanilla Caramel bez dodatku cukru, White Chocolate & Berry Remix, Salted Carmel & Almond; lody Wedel linia botaniczna (kwiat lawendy, kwiat wiśni); smoothie mango w białej, wedlowskiej czekoladzie; rożek Daim czy lody Fantasia na patyku i w różku. Dla najmłodszych klientów Żabka zapewniła takie lody, jak: Twister Mythicools Phoenix, Kaktus Boom RED, Yoda na patyku czy rożek Frozen.
________________________
Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem najszybciej rozwijającej się sieci sklepów typu convenience w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych formatów na świecie, otwierając ponad 4000 nowych sklepów w latach 2016-21. Około 15,5 miliona polskich konsumentów mieszka nie dalej, niż 500 m od najbliższej Żabki. W ramach strategii odpowiedzialności Żabka podjęła się zobowiązań w zakresie dobrego żywienia, usług ułatwiających zrównoważone życie, rozwoju przedsiębiorczości, różnorodności i włączającej kultury organizacyjnej, ładu korporacyjnego oraz dekarbonizacji i cyrkularności. Więcej informacji o spółce Żabka Polska na: www.zabka.pl. Link do Raportu Odpowiedzialności za rok 2020: https://raportodpowiedzialnosci.zabka.pl/
____________________________
Kontakt dla mediów:
Biuro Prasowe Żabka Polska
e-mail: biuro.prasowe@zabka.pl
tel. +48 514 877 509

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.