Lidl Polska znów przedłuża współpracę w ramach programu Karty Dużej Rodziny
To kolejny rok, kiedy Lidl Polska przedłużył umowę z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej. Tym samym utrzymuje współpracę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, organizatorem Programu Karty Dużej Rodziny i dalej oferuje atrakcyjne zniżki dla jego uczestników!
Karta Dużej Rodziny przysługuje członkom rodzin wielodzietnych, niezależnie od dochodów, wychowujących co najmniej trójkę dzieci. Ich beneficjenci mogą liczyć na szereg zniżek, które ułatwiają dostęp do rozmaitych usług oraz dóbr.
Sieć Lidl Polska jako wieloletni partner ogólnopolskiego programu Karty Dużej Rodziny, po raz kolejny chce poprawić sytuację materialną rodzin. Posiadacze karty od 01.08 do 31.07.2025 r. skorzystają w sklepach Lidl Polska z rabatu w wysokości 10% na produkty z 7 grup asortymentowych tj.:
· świeże owoce i warzywa z „Ryneczku Lidla”;
· bułki i chleby z „Piekarni w sercu Lidla”;
· artykuły marki „Kuchnia Lidla”;
· artykuły marki „Lupilu” (w tym pieluszki);
· dania w słoiczkach, kaszki i mleka modyfikowane (z wyjątkiem mleka do początkowego żywienia niemowląt);
· napoje marki „Solevita”;
· kiełbasy i parówki marki Pikok.
Oprócz stałych grup promocyjnych, w sklepach stacjonarnych sieci, pojawią się oferty ograniczone czasowo. Posiadacze KDR do 31.12 br., mogą skorzystać z 10-procentowego rabatu, kupując ubrania i buty dla dzieci marek Lupilu i Pepperts. Rabat obowiązuje również w ramach akcji „Back to school”, która obejmie artykuły szkolne oraz piśmiennicze, plecaki, np. piórniki, plecaki, tornistry, zeszyty, bloki, notesiki, ołówki, kredki, pisaki, długopisy czy gumki. Oferta potrwa do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 30.09.2024 roku. Lista produktów objętych promocją dostępna jest na stronie www.lidl.pl. W kolejnych miesiącach na klientów będą czekać dodatkowe promocje.
Rosnące koszty życia, wakacyjne podróże czy nadchodzący rok szkolny to wyzwania, które mogą znacznie uszczuplić domowy budżet. Właśnie dlatego po raz kolejny przedłużyliśmy współpracę z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, aby beneficjenci Karty Dużej rodziny nadal otrzymywali atrakcyjny rabat 10% na wybrane ważne, całe grupy asortymentowe – takie jak pieczywo, owoce i warzywa, produkty dla dzieci, czy wędliny. Wierzymy, że takie zniżki wspierają rodziny wielodzietne, co pozwoli im z większym spokojem planować przyszłość – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Dyrektorka ds. Corporate Affairs i CSR w Lidl Polska.

Bialcon w nowej lokalizacji w CH Focus!

Greenman Poland: Empik wchodzi do Nowych Bielaw

ŚWIĘTUJ DZIEŃ MAMY Z ZIKO DERMO! PONAD 600 PRODUKTÓW DO -40%
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.