Mieszanka Krakowska – Tradycyjna dla rodziny, a okrągła tylko dla mnie!
Chętnie sięgamy po słodkości, które znamy i lubimy, a jednocześnie kuszą nas nowości. Może to zatem połączyć? Kultowa Mieszanka Krakowska, czyli owocowe galaretki w czekoladzie marki Wawel teraz dostępne są także w okrągłym kształcie, w dwóch wariantach smakowych: egzotycznego ananasa i soczystej maliny, oblanych szlachetną czekoladą Wawel. Mieszanka Krakowska na okrągło to alternatywna dla tradycyjnych galaretek w czekoladzie i nowość w tej kategorii słodyczy. Innowacja oparta na uwielbianej klasyce.
Mieszanka Krakowska na okrągło
Mieszanka Krakowska w klasycznej odsłonie to ponad 50 lat słodkiej tradycji! Mix czterech soczystych, owocowych smaków: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny i słonecznego ananasa szybko podbił podniebienia Polek i Polaków. Znane galaretki znajdziemy w różnych wersjach opakowań, m.in. w poręcznych torebkach 150 g i 280 g. W tysiącach sklepów w całym kraju dostępne są także w wersji na wagę, by można samodzielnie dobierać ulubione smaki.
– Nowa Mieszanka Krakowska na okrągło to połączenie innowacyjnej formy podania z tradycyjną recepturą, opartą tylko na dobrych składnikach, naturalnych aromatach, bez barwników, z dodatkiem soków owocowych. Okrągły kształt przenosi nas w lekkość i naturalność – mówi Sylwia Warnecka, Category Manager w firmie Wawel SA.
Marka Wawel, korzystając ze swojego doświadczenia jako lidera w sprzedaży galaretek w czekoladzie na wagę, postawiła na okrągły kształt Mieszanki Krakowskiej. Innowacyjny w kategorii kształt wyróżni się na półkach sklepowych wśród innych galaretek w czekoladzie. Mieszanka Krakowska na okrągło dostępna jest w dwóch kuszących smakach: egzotycznego ananasa i soczystej maliny, oblanych szlachetną czekoladą Wawel, w opakowaniach 1 kg oraz w sprzedaży na wagę.
Pysznie i prosto
Dobry i prosty skład produktu cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających miłośników słodyczy. Podobnie jak inne produkty marki Wawel, Mieszanka Krakowska na okrągło powstała w myśl idei “Dobrych Składników”. Tworzona jest w oparciu o soki owocowe, naturalne aromaty oraz naturalną substancję pochodzenia roślinnego, żelującą galaretki, jaką jest agar.
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.