Program PAYBACK notuje rekordowe zainteresowanie
Program lojalnościowy to świetne narzędzie do walki z inflacją. Kampanie prowadzone w ostatnim czasie przez partnerów PAYBACK są tego najlepszym przykładem. Letnia loteria Kaufland Polska, „Tanie lato z bp”, akcja multipartnerska „Wyspa Skarbów” sprawiły, że w lipcu do Programu zapisało się ponad dwa razy więcej osób niż w tym samym czasie rok temu, a liczba użytkowników aktywnie korzystających z aplikacji w ubiegłym miesiącu przekroczyła milion.
- Cieszymy się, że akcje prowadzone wspólnie z innymi partnerami wzbudzają tak duże zainteresowanie i dzięki nim możemy powitać w Programie nowych uczestników. Zarówno nowi jak i dotychczasowi PAYBACKowicze doceniają wymierne korzyści takich działań. Jesteśmy przekonani, że dzięki ofertom wszystkich partnerów Programu nowi uczestnicy pozostaną na wiele lat. „Tańsze wakacje z bp” to przykład jednej z wielu promocji, do których daje dostęp karta PAYBACK. Każdy zarejestrowany użytkownik może z nią zbierać punkty w jednym z ponad 2 000 miejsc, w tym w ponad 300 sklepach online, a następnie wymieniać je na kolejne zakupy, vouchery czy nagrody rzeczowe. To wszystko możliwe jest m.in. dzięki unikalnemu multipartnerskiemu charakterowi naszego Programu - tłumaczy Marcin Pilarski, Dyrektor Zarządzający PAYBACK Polska.
Współpraca marek partnerskich z PAYBACK odbywa się na kilku płaszczyznach. Przede wszystkim są to codzienne promocje dostępne dla uczestników m.in. w aplikacji PAYBACK, na stronie www czy w punktach sprzedaży Partnerów. Są to także akcje cykliczne, jak np. „PAYBACK-owe poniedziałki”, czy „Turbo Środy”, kiedy to na łowców okazji czekają specjalne oferty dostępne wyłącznie w określonych dniach. Kolejny rodzaj działań to duże promocje multipartnerskie, jak np.: „Strzel hat-tricka z PAYBACK” z 2021 czy tegoroczna akcja „Punktuj sercem” prowadzona we współpracy z PAH na rzecz ukraińskich obywateli. Partnerzy Programu często przygotowują również działania cross-promocyjne organizując je w duecie z inną marką, jak np. wspólne przedsięwzięcia bp i PSB Mrówka, czy bp i Kaufland.
Wyniki najnowszych akcji Programu PAYBACK wpisują się w pozytywny kierunek jego rozwoju. Tylko w 2021 roku przychody operatora największego programu multipartnerskiego w Polsce wzrosły o blisko 30% r-d-r.

AI w Sprzedaży B2B: Jak Automatyzacja i Dane Zmienią Przyszłość sprzedaży b2b

Nie znosisz przepłacać? Na ERLI znajdziesz tylko najlepsze ceny!

Komentarz rynkowy DPD Polska: Nowoczesna logistyka dla e-commerce – jak fulfillment zmienia reguły gry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.