Tigon Asian Cuisine z ofertą kulinarną w Atrium Copernicus
Kulinarna oferta Atrium Copernicus wzbogaciła się o azjatycką restaurację, należącą do sieci restauracji Tigon, będącej własnością spółki TT&P. Restauracja pod szyldem Tigon Asian Cuisine od 23 kwietnia serwuje torunianom popularne i smaczne dania orientalne na miejscu i na wynos. Lokal znajduje się w strefie food court, na parterze galerii.
Popularne sajgonki, padthai, chrupiąca kaczka na ostro czy smażony makaron z kurczakiem, a do tego całe bogactwo świeżych warzyw oraz aromatycznych przypraw – to tylko niektóre z potraw oferowanych klientom w Tigon Asian Cuisine. Menu wypełniają potrawy o różnych smakach kulinarnych, bazujące na warzywach, rybach, mięsach, owocach morza i przede wszystkim orientalnych przyprawach. W ofercie toruńskiej restauracji nie brakuje też potraw wegetariańskich. Wszystkie dania Tigon Asian Cuisine łączy jedno – są smaczne, orientalne i sycące. Restauracja zajmuje powierzchnię 54 m kw. Ulokowana jest w bliskim sąsiedztwie restauracji McDonald’s i sklepu H&M.
- Tigon Asian Cuisine to nowe miejsce na mapie kulinarnej, w którym torunianie mogą spróbować popularnych dań z kuchni azjatyckiej i zasmakować w aromatycznych potrawach. Azjatycka restauracja w Atrium Copernicus to propozycja przede wszystkim dla osób szukających miejsca na szybką przekąskę podczas zakupów czy smaczny lunch. Nowy punkt doskonale wpisuje się w dotychczasową ofertę gastronomiczną naszego centrum. Kuchnia orientalna zdobywa coraz większą popularność, dlatego jestem przekonana, że Tigon Asian Cuisine znajdzie grono wiernych fanów wśród obecnych klientów galerii - mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.