INNO3D GeForce GTX 1660 SUPER TWIN X2 - Turing wiecznie żywy
GeForce GTX 1660 SUPER to karta graficzna NVIDII oparta na architekturze Turing, która mimo niemal trzech lat po premierze ciągle pozostaje wartą uwagi propozycją w średniej półce cenowej. Model TWIN X2 z pamięciami GDDR6 oferuje firmowo podkręcone taktowania oraz chłodzenie z dwoma wentylatorami.
NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER to karta graficzna bazująca na rdzeniu TU116 (12 nm). Dysponuje ona m.in. 1408 jednostkami CUDA oraz 6 GB pamięci GDDR6 14 Gbps na magistrali 192-bit. GeForce GTX 1660 SUPER przeznaczony jest dla graczy, którzy nie chcą wydawać kroci na nowy układ graficzny. Warto dodać, że opisywana karta zapewni zauważalnie wyższą wydajność od niedawno zaprezentowanego GeForce’a GTX 1630.
Model INNO3D GeForce GTX 1660 SUPER TWIN X2 posiada estetyczne dwuslotowe chłodzenie z dwoma wentylatorami, a także efektowny backplate osłaniający laminat. Układ pracuje ze standardowymi taktowaniami 1530 MHz, a w trybie Boost przyspiesza do 1785 MHz. Karta graficzna została wyposażona w pojedyncze 8-pinowe złącze zasilania. Wymiary to 220 mm x 113 mm (długość i wysokość). Na wyposażeniu znajdują trzy złącza wideo DisplayPort 1.4 i jeden port HDMI 2.0b.
Szczegółowe dane techniczne karty graficznej GeForce GTX 1660 SUPER TWIN X2 znajdują się pod tym linkiem. Układ ciągle dostępny jest w polskich sklepach. Ceny zaczynają się od ok. 1300 zł.
https://www.inno3d.com/en/PRODUCT_INNO3D_GEFORCE_GTX_1660_SUPER_TWIN_X2

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

60 proc. młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE. Chcą mieć udział w kształtowaniu jej polityk
Tegoroczny Eurobarometr wskazuje, że sześciu na 10 młodych Europejczyków jest optymistycznie nastawionych do przyszłości UE i uważa, że ich kraje korzystają z obecności w Unii. Doceniają przede wszystkim swobodę podróżowania bez granic i paszportów. Jednocześnie deklarują chęć większego wpływu na kierunek, w którym rozwijana jest wspólnota, i wskazują na nowe wyzwania, przed którymi stoi ich pokolenie i którymi UE powinna się zająć.
Konsument
Branża pomp ciepła w Polsce odczuwa konsekwencje dezinformacji. Krążące mity zniechęcają do tej technologii

Przedstawiciele branży pomp ciepła biją na alarm: mity i dezinformacja krążące w przestrzeni publicznej, brak wystarczającego wsparcia informacyjnego rządu i nieprawidłowości w działalności nieuczciwych firm w poprzedniej edycji programu Czyste Powietrze – to główne przyczyny pogorszenia wizerunku tej technologii. Branża walczy z dezinformacją i stara się wzmacniać świadomość społeczną w zakresie ekologicznych i ekonomicznych korzyści z instalacji pomp ciepła. Jednocześnie podkreśla potrzebę kompleksowych działań ze wsparciem rządu.
Handel
W UE trwa dyskusja o większej kontroli przesyłek e-commerce o wartości poniżej 150 euro. Zwolnienie z cła jest nadużywane

Do Europy w ubiegłym roku trafiło ok. 4,5 mld przesyłek e-commerce o niskiej wartości, czyli poniżej progu 150 euro, który zwalnia z cła. To dwa razy więcej niż w 2023 roku. W 65 proc. przypadków wartość przesyłki jest zaniżana właśnie z uwagi na politykę celną, co zdaniem instytucji unijnych jest naruszeniem uczciwej konkurencji. W dodatku wiele z tych produktów nie spełnia norm bezpieczeństwa czy norm środowiskowych wymaganych w Europie. Dlatego trwa dyskusja nad tym, jak zwiększyć kontrolę nad wpływającymi z zagranicy paczkami.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.