Autodesk BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem już w październiku
Kontakt:
Dorota Sapija, Omega Communication, 608 038 401; dsapija@communication.pl
Autodesk BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem już w październiku
Na jakim etapie wdrożenia BIM są polskie firmy? Czy możemy już mówić, że to standard? Na ile lepsza współpraca i dostęp do informacji mogą pomóc stawić czoło aktualnym wyzwaniom na rynku architektoniczno-budowlanym? Między innymi na te pytania będziemy szukać odpowiedzi w czasie 35 sesji BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem. Już 25-27 października w formule hybrydowej. Rejestracja na: https://bimdays.pl/
Warszawa, październik 2022 – Autodesk wraz z partnerami zaprasza na kolejną edycję BIM DAYS 2022, w tym roku pod hasłem Cyfrowy Ekosystem. Już po raz ósmy spotykamy się, aby rozmawiać jak dzięki technologii i organizacji pracy podnosić efektywność i konkurencyjność zarówno poszczególnych firm, jak i całej branży.
Branża architektoniczna i budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami. Rosnące ceny energii i materiałów budowlanych, niestabilny rynek pracy, zmieniające się warunki prawne. Z drugiej strony dążenie do zrównoważonego projektowania, realizacji obiektów, które współgrają ze środowiskiem i pozytywnie wpływają na społeczeństwo. Współpraca, nowe metody zarządzania i realizacji projektów w połączeniu z technologiami - w tym chmurą, narzędziami do symulacji i analiz – wspierają dążenie do tworzenia wyższej jakości obiektów, a jednocześnie podnoszenia produktywności. To tematy, o których będziemy rozmawiać w gronie ekspertów i praktyków.
Konferencję kierujemy do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego – architektów, konstruktorów i instalatorów, wykonawców oraz inwestorów prywatnych i publicznych. Cyfryzacja procesu umożliwia lepszą współpracę wszystkich tych stron i podnoszenie produktywności branży.
BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem to 3 dni konferencji, 35 sesji i 40 prelegentów. Wśród nich eksperci polscy i zagraniczni, praktycy i inżynierowie.
Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym – pierwszy dzień będzie dostępny dla limitowanej liczby uczestników również stacjonarnie, wszystkie trzy dni będą dostępne w formule online.
Zapraszamy do rejestracji: https://bimdays.pl/
Informacje o konferencji
BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem
Konferencja hybrydowa, 25-27 października 2022
Rejestracja oraz program konferencji: https://www.bimdays.pl/
Patroni instytucjonalni: Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.
Partnerzy Złoci: BSI, Dell
Partnerzy Srebrni: Leica Geosystems, TPI
Partnerzy Autodesk: AEC Design, Arkance Systems Poland, CADVISION PANOVA Group, Graitec, Man and Machine, MAT, Procad.
Informacje o Autodesk
Autodesk dostarcza oprogramowanie dla ludzi, którzy tworzą. Jeżeli kiedykolwiek prowadziłeś sportowy samochód, podziwiałeś imponujący wieżowiec, używałeś smartfona lub oglądałeś wspaniały film, bardzo możliwe, że doświadczyłeś tego, nad czym pracują miliony klientów Autodesk na całym świecie. Twórz, co tylko chcesz, z Autodesk. Więcej informacji na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.