Komunikaty PR

Beata Krawczyk dołączyła do zarządu Trans.eu

2022-09-22  |  13:00
Biuro prasowe

Od września do Trans.eu – wrocławskiej firmy IT – dołączyła Beata Krawczyk, zajmując miejsce w zarządzie spółki i obejmując nowo powstały dział  Operations. Ma silną wizję i jasno sprecyzowany plan działań, który umocni międzynarodową ekspansję firmy. Jednym z jej głównych celów jest standaryzacja procesów Customer Experience w europejskich oddziałach spółki. 

25-letnie doświadczenie

Beata Krawczyk w trakcie swojej dotychczasowej kariery pracowała w środowisku międzynarodowym, doświadczenie zdobywając w takich firmach, jak Wim Bosman, Mainfreight, H&S Group BV, VIVE Group. Odpowiadała w nich m.in.: za rozwój sprzedaży i nowych linii biznesowych, w tym wyspecjalizowanych usług dla sektora płynów spożywczych. Opracowywała także nowe kierunki rozwoju dla firm z branż FMCG, motoryzacyjnej i produkcyjnej, osiągając na tym polu coroczne wzrosty sprzedaży. Ma za sobą wieloletnią praktykę w zarządzaniu, budowaniu zespołów i kierowaniu nimi.

Dla Trans.eu, które zajmuje się digitalizacją sektora TSL, szczególnie cenne będzie jej 25-letnie doświadczenie w branży transportowej.

Przejście do Trans.eu to dla mnie naturalny krok w karierze. Rynek TSL znam od podszewki, dlatego tworząc rozwiązania dla tej branży, potrafię postawić się w roli klienta. Wiem, jak dobrze zbudowane produkty potrafią uelastycznić łańcuch dostaw i zoptymalizować procesy. Jestem pewna, że zdobywana przez lata wiedza pozwoli mi płynnie wejść w nową rolę i będzie cenna dla organizacji – mówi Beata Krawczyk, Wiceprezes Zarządu i Chief Operations Officer w Trans.eu.

Beata Krawczyk z Trans.eu jest związana od 2018 roku. Przez ten czas pełniła funkcję członkini Rady Nadzorczej. Wraz z początkiem września br. objęła obszar Operations, który odpowiada za budowanie pozytywnych doświadczeń wśród użytkowników platformy stworzonej przez Trans.eu. Zajęła także miejsce w Zarządzie.

Kolejny krok w rozwoju firmy

Jednym z nadrzędnych celów Trans.eu jest globalny rozwój. Aktualnie ok. 90 procent przychodów firmy pochodzi z rynku polskiego i krajów bałtyckich. Pozostałe 10% przynosi Europa Zachodnia. Firma dąży do tego, aby do 2025 roku te proporcje się wyrównały. Nowa rola Beaty Krawczyk ma być krokiem w tym kierunku i wynika z międzynarodowej ekspansji firmy.

Spółka jest w okresie dynamicznego wzrostu. Imponująca kariera Beaty i jej doświadczenia zdobyte w poprzednich firmach niewątpliwie umocnią nasz Zarząd w tym czasie. Jestem przekonany, że poprowadzi dział Operations w najlepszym z możliwych kierunków – podkreśla Piotr Hunker, Prezes Zarządu i Company Leader w Trans.eu.

Na nową członkinię zarządu czeka szereg wyzwań wynikających ze specyfiki i obecnej sytuacji branży transportowej.

 – Aktualnie jednym z problemów branży TSL są rosnące koszty. Ten wzrost postępuje na tyle szybko, że jedynie automatyzacja procesów i narzędzi pozwoli osiągnąć rentowność naszym klientom. Firma, do której dołączyłam wyznacza trendy w tym zakresie i wypełnia luki potrzeb branżowych, chociażby w zakresie bezpieczeństwa zawierania transakcji czy zwiększania wiarygodności i transparentności partnerów biznesowych – dodaje Beata Krawczyk. – Jednym z największych wyzwań związanych z moją nową rolą i długofalowym celem jest wypracowanie scentralizowanych standardów Customer Experience. Ważne jest, aby nasz organiczny wzrost gwarantował klientowi w każdym kraju zbliżone lub identyczne parametry obsługi – dodaje Beata Krawczyk.

Aktualnie firma otwiera nowe oddziały w krajach zachodnich. Ich rozwój wymaga spójności działań operacyjnych, w tym jasno określonych standardów przy obsłudze klienta i budowaniu pozytywnych, długofalowych relacji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA POLECA

Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku

Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty

W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.

Problemy społeczne

Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej

W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.

Zagranica

Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia

USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.