Komunikaty PR

BiModal Solutions partnerem Boomi

2023-04-20  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Materiał prasowy
Symetria PR

Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr

Problemy z komunikacją oraz brak połączenia pomiędzy systemami. To dziś jeden z największych hamulców w rozwoju przedsiębiorstw przemysłowych. Dzięki platformie integracyjnej low code Boomi, którą w swojej ofercie ma BiModal Solutions, również aplikacje i systemy firm w Polsce mogą teraz swobodnie się ze sobą komunikować,  tym samym wpływać na przyspieszenie łańcucha dostaw i usprawnienie realizacji usług.

Dzisiejsze organizacje potrzebują inteligentnej łączności i automatyzacji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Przy zastosowaniu odpowiednich procesów, sposobu myślenia oraz inteligentnych narzędzi informatycznych, problemów i przestojów w zakresie utrzymania zapasów i terminowej realizacji zamówień, można zwyczajnie uniknąć.

Zakłócenia łańcucha dostaw powodują straty w przychodach na nawet do kilku bilionów dolarów – mówi Artur Buła, CEO w firmie BiModal Solutions, która od prawie 10 lat wdraża m.in. systemy ERP w polskich, amerykańskich i skandynawskich firmach przemysłowych. – Zdecydowaliśmy się na partnerstwo z Boomi, aby wszystkie kluczowe aplikacje i systemy u naszych klientów mogły swobodnie się ze sobą komunikować. Dzięki temu łańcuchy dostaw, m.in. w fabryce komponentów samochodowych, przedsiębiorstwie spożywczym czy fabryce sprzętu sportowego mogły przyspieszyć i tym samym usprawnić realizację usług.

BiModal Solutions z IFS współpracuje od ponad dwudziestu lat. Dzięki tej współpracy firma posiada wysokie kompetencje we wdrażaniu rozwiązań typu iPaaS, które odpowiadają na potrzeby coraz bardziej hybrydowej infrastruktury IT.

W portfolio BiModal dużą wagę przykładamy do rozwiązań typu low code, które pozwalają działać w IT nawet dziesięć razy szybciej i dzięki temu realizować “więcej za mniej”. Właśnie dlatego Boomi stało się dla nas świetnym uzupełnieniem oferty dla klientów w Polsce – dodaje Artur Buła. Specjaliści i ludzie, którzy stoją za platformą Boomi rozumieją doskonale ich potrzeby i problemy. Wiedzą też, że kluczem do zdobycia przewagi konkurencyjnej jest nieograniczona komunikacja i płynne połączenia pomiędzy systemami. Innymi słowy koncentrują się na spójności i jednolitości danych w obrębie całej organizacji – dodaje Artur Buła.

Dzięki współpracy BiModal, Boomi oraz IFS, przedsiębiorstwa ze wszystkich branż - od przemysłu lotniczego, spożywczego, aż po wytwarzanie energii - będą mogły połączyć swój ERP z innymi systemami działającymi w ich ekosystemie za pośrednictwem ujednoliconej platformy chmurowej.

Polska jest trzecim co do wielkości krajem w regionie za którym odpowiadam, dlatego jestem bardzo zadowolony, że możemy współpracować tutaj z tak dobrze wykwalifikowanym i certyfikowanym partnerem – mówi Mark Sturzenegger, dyrektor zarządzający w Boomi na Europę Środkową (DACH i Europę Wschodnią). – Wiedza i doświadczenie ekspertów z BiModal Solutions wiele razy sprawdziło się w licznych projektach. Razem z Boomi integrowali i automatyzowali z sukcesem różne systemy i aplikacje, m.in. IFS czy SAP.

Zadaniem Boomi jest ujednolicenie danych w różnych systemach, aplikacjach i procesach. Gdy wszystko to jest połączone, wszelkie informacje i interakcje płynnie przechodzą przez cyfrowy ekosystem organizacji, obejmujący lokalne, chmurowe oraz hybrydowe zbiory danych i usług.

Połączenia wszystkich tych elementów to podstawa - nie tylko do poprawy efektywności biznesowej – ale również do obniżenia kosztów, zwiększenie wydajności operacyjnej oraz zręcznego reagowania na wymagania klientów i możliwości i wahania rynkowe.

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Symetria PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.