BiModal Solutions partnerem Boomi
Symetria PR
Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr
Problemy z komunikacją oraz brak połączenia pomiędzy systemami. To dziś jeden z największych hamulców w rozwoju przedsiębiorstw przemysłowych. Dzięki platformie integracyjnej low code Boomi, którą w swojej ofercie ma BiModal Solutions, również aplikacje i systemy firm w Polsce mogą teraz swobodnie się ze sobą komunikować, tym samym wpływać na przyspieszenie łańcucha dostaw i usprawnienie realizacji usług.
Dzisiejsze organizacje potrzebują inteligentnej łączności i automatyzacji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
Przy zastosowaniu odpowiednich procesów, sposobu myślenia oraz inteligentnych narzędzi informatycznych, problemów i przestojów w zakresie utrzymania zapasów i terminowej realizacji zamówień, można zwyczajnie uniknąć.
– Zakłócenia łańcucha dostaw powodują straty w przychodach na nawet do kilku bilionów dolarów – mówi Artur Buła, CEO w firmie BiModal Solutions, która od prawie 10 lat wdraża m.in. systemy ERP w polskich, amerykańskich i skandynawskich firmach przemysłowych. – Zdecydowaliśmy się na partnerstwo z Boomi, aby wszystkie kluczowe aplikacje i systemy u naszych klientów mogły swobodnie się ze sobą komunikować. Dzięki temu łańcuchy dostaw, m.in. w fabryce komponentów samochodowych, przedsiębiorstwie spożywczym czy fabryce sprzętu sportowego mogły przyspieszyć i tym samym usprawnić realizację usług.
BiModal Solutions z IFS współpracuje od ponad dwudziestu lat. Dzięki tej współpracy firma posiada wysokie kompetencje we wdrażaniu rozwiązań typu iPaaS, które odpowiadają na potrzeby coraz bardziej hybrydowej infrastruktury IT.
– W portfolio BiModal dużą wagę przykładamy do rozwiązań typu low code, które pozwalają działać w IT nawet dziesięć razy szybciej i dzięki temu realizować “więcej za mniej”. Właśnie dlatego Boomi stało się dla nas świetnym uzupełnieniem oferty dla klientów w Polsce – dodaje Artur Buła. – Specjaliści i ludzie, którzy stoją za platformą Boomi rozumieją doskonale ich potrzeby i problemy. Wiedzą też, że kluczem do zdobycia przewagi konkurencyjnej jest nieograniczona komunikacja i płynne połączenia pomiędzy systemami. Innymi słowy koncentrują się na spójności i jednolitości danych w obrębie całej organizacji – dodaje Artur Buła.
Dzięki współpracy BiModal, Boomi oraz IFS, przedsiębiorstwa ze wszystkich branż - od przemysłu lotniczego, spożywczego, aż po wytwarzanie energii - będą mogły połączyć swój ERP z innymi systemami działającymi w ich ekosystemie za pośrednictwem ujednoliconej platformy chmurowej.
– Polska jest trzecim co do wielkości krajem w regionie za którym odpowiadam, dlatego jestem bardzo zadowolony, że możemy współpracować tutaj z tak dobrze wykwalifikowanym i certyfikowanym partnerem – mówi Mark Sturzenegger, dyrektor zarządzający w Boomi na Europę Środkową (DACH i Europę Wschodnią). – Wiedza i doświadczenie ekspertów z BiModal Solutions wiele razy sprawdziło się w licznych projektach. Razem z Boomi integrowali i automatyzowali z sukcesem różne systemy i aplikacje, m.in. IFS czy SAP.
Zadaniem Boomi jest ujednolicenie danych w różnych systemach, aplikacjach i procesach. Gdy wszystko to jest połączone, wszelkie informacje i interakcje płynnie przechodzą przez cyfrowy ekosystem organizacji, obejmujący lokalne, chmurowe oraz hybrydowe zbiory danych i usług.
Połączenia wszystkich tych elementów to podstawa - nie tylko do poprawy efektywności biznesowej – ale również do obniżenia kosztów, zwiększenie wydajności operacyjnej oraz zręcznego reagowania na wymagania klientów i możliwości i wahania rynkowe.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.