Bitdefender na urządzeniach wielofunkcyjnych Konica Minolta Bizhub
Bitdefender, twórca oprogramowania antywirusowego podjął współpracę z marką Konica Minolta, która jest liderem na rynku urządzeń wielofunkcyjnych. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją sprzętu do druku w środowisku biurowym.
Skuteczna ochrona
Antywirus Bitdefender to software, które skutecznie zabezpiecza urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem próbującym wykraść dane z komputerów czy innych urządzeń podłączonych do sieci. Niestety, w dzisiejszych czasach cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp do poufnych plików nawet przez urządzenia takie jak kserokopiarki, czy inne sprzęty biurowe będące w tej samej sieci. Bitdefender Antywirus działa w tle, a jego aktualizacje odbywają się automatycznie, więc nie musimy martwić się o aktualną wersję oprogramowania.
W celu zadbania o bezpieczeństwo użytkownika Konica Minolta rozpoczęła współpracę z firmą Bitdefender. Urządzenia wielofunkcyjne z serii Konica Minolta Bizhub z racji tego, że są narażone na potencjalne ryzyko związane z zainfekowaniem przez wirusy zostały wyposażone w antywirus tego przedsiębiorstwa. Każdy zeskanowany, drukowany czy zaszyfrowany plik pdf jest skanowany przez oprogramowanie antywirusowe w poszukiwaniu potencjalnego zagrożenia ze strony złośliwego oprogramowania.
Bitdefender zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania
Antywirus Bitdefender odpowiada nie tylko za środowisko pracy i jego zabezpieczenie przed potencjalnym atakiem ze strony złośliwego oprogramowania i wirusów, ale dba również, aby starania cyberprzestępców nie rozprzestrzeniły się poza firmę za pośrednictwem urządzenia wielofunkcyjnego.
W jakich urządzeniach z serii Konica Minolta Bizhub znajdziemy oprogramowanie Bitdefender?
Antywirus Bitdefender jest kompatybilny z następującymi urządzeniami Konica Minolta Bizhub:
- formatu A3 : C250i, C300i, C360i
- formatu A4 : C3320i, C3350i, C4050i
Oprogramowanie Bitdefender na urządzeniach Konica Minolta Bizhub skutecznie chroni pliki oraz dokumenty przed utratą oraz atakami ze strony złośliwego oprogramowania i wirusów. Instalowany jest bezpośrednio na urządzeniach wielofunkcyjnych Konica Minolta Bizhub i posiada wieczystą licencję.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.