Bitdefender rozpoczyna współpracę z usługą ZEROSPAM. Oprogramowanie chroni już d
Bitdefender i ZEROSPAM ogłaszają rozpoczęcie współpracy. W ramach partnerstwa Bitdefender, topowy dostawca oprogramowania antywirusowego na świecie, wdroży swoją aplikację do wszystkich instancji, w celu zabezpieczenia poczty e-mail w chmurze ZEROSPAM.
„Zespół ZEROSPAM zdecydował się na wybór technologii ochrony przed złośliwym oprogramowaniem Bitdefender ze względu na szybki i sprawdzony silnik, wysoki wskaźnik wykrywalności, oraz świetny zespół techniczny, który wspiera całokształt.”, mówi David Poellhuber, prezes i dyrektor generalny ZEROSPAM Security. „Taka ochrona rozszerza nasze zdolności rozpoznawania niektórych rodzajów złośliwego oprogramowania, na przykład exploitów Microsoft Office i PDF oraz pozwoli nam na skuteczne blokowanie ataków ze strony cyberprzestępców. Wszyscy nasi klienci i partnerzy korzystają już z ochrony Bitdefender. Oprogramowanie zostało wdrożone do naszych usług 15 stycznia 2020 roku. ”
„Zespół Bitdefender jest zadowolony z rozpoczęcia współpracy w zakresie licencjonowania technologii ZEROSPAM”, powiedział Jose Lopez, wiceprezes Bitdefender ds. Globalnej sprzedaży, licencjonowania technologii i dostawców usług. „Z przyjemnością udzielamy licencji na nasze najwyżej oceniane usługi, które mają na celu chronić przed złośliwym oprogramowaniem i antyspamem. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać wiodącego dostawcę zabezpieczeń poczty e-mail w chmurze, takiego jak ZEROSPAM.”
Partnerstwo pomiędzy Bitdefender, a ZEROSPAM obejmuje wymianę informacji na temat aktualnych zagrożeń, z których obie organizacje skorzystają w dążeniu do zapewnienia jak najlepszych w swojej klasie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem danych.
Kup monitor MSI QD-OLED i odbierz epickie nagrody. Darmowa gra S.T.A.L.K.E.R. 2
Jason Statham w World of Tanks
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.