Bitdefender rozpoczyna współpracę z usługą ZEROSPAM. Oprogramowanie chroni już d
Bitdefender i ZEROSPAM ogłaszają rozpoczęcie współpracy. W ramach partnerstwa Bitdefender, topowy dostawca oprogramowania antywirusowego na świecie, wdroży swoją aplikację do wszystkich instancji, w celu zabezpieczenia poczty e-mail w chmurze ZEROSPAM.
„Zespół ZEROSPAM zdecydował się na wybór technologii ochrony przed złośliwym oprogramowaniem Bitdefender ze względu na szybki i sprawdzony silnik, wysoki wskaźnik wykrywalności, oraz świetny zespół techniczny, który wspiera całokształt.”, mówi David Poellhuber, prezes i dyrektor generalny ZEROSPAM Security. „Taka ochrona rozszerza nasze zdolności rozpoznawania niektórych rodzajów złośliwego oprogramowania, na przykład exploitów Microsoft Office i PDF oraz pozwoli nam na skuteczne blokowanie ataków ze strony cyberprzestępców. Wszyscy nasi klienci i partnerzy korzystają już z ochrony Bitdefender. Oprogramowanie zostało wdrożone do naszych usług 15 stycznia 2020 roku. ”
„Zespół Bitdefender jest zadowolony z rozpoczęcia współpracy w zakresie licencjonowania technologii ZEROSPAM”, powiedział Jose Lopez, wiceprezes Bitdefender ds. Globalnej sprzedaży, licencjonowania technologii i dostawców usług. „Z przyjemnością udzielamy licencji na nasze najwyżej oceniane usługi, które mają na celu chronić przed złośliwym oprogramowaniem i antyspamem. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać wiodącego dostawcę zabezpieczeń poczty e-mail w chmurze, takiego jak ZEROSPAM.”
Partnerstwo pomiędzy Bitdefender, a ZEROSPAM obejmuje wymianę informacji na temat aktualnych zagrożeń, z których obie organizacje skorzystają w dążeniu do zapewnienia jak najlepszych w swojej klasie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem danych.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.