Komunikaty PR

Biznes wie czego chce – chodzi o all-in-one!

2022-12-30  |  14:00
Biuro prasowe

Nastał czas podsumowań. Rok 2022 przyniósł wzrost zainteresowania monitorami interaktywnymi ze strony sektora biznesowego. Sektor edukacyjny, dzięki programowi „Aktywna Tablica” poznał je już znacznie wcześniej. To, co urzekło użytkowników biznesowych to z pewnością bardzo szeroka funkcjonalność.

Klient biznesowy to człowiek świadomy swoich potrzeb i poszukujący urządzeń, które zaspokoją je na satysfakcjonującym poziomie. Chce prostych rozwiązań all-in-one, bezpieczeństwa nie tylko użytkowania, ale także eksploatacji i systemów prozdrowotnych. Zależy mu również na wydajności i kompatybilności z urządzeniami, z których korzysta. Chce po prostu dobrego produktu.

 

Globalny brand to bezpieczny zakup

Firma Newline Interactive, właściciel 418 patentów, na zaufanie klientów pracuje od 2012 roku. Pochodzi z USA  i należy do grupy HiteVision, czyli największego producenta monitorów interaktywnych na świecie. Produkty Newline są dystrybuowane w 60 krajach. Marka jest rozpoznawalna i aktywnie działa na rynku rozwijając swoje portfolio. Jako pierwszy producent monitorów interaktywnych zaproponowała urządzenia z Android 11, co dla użytkowników oznacza zauważalnie lepsze zarządzanie pamięcią i uprawnieniami aplikacji. Zwiększoną wydajność i responsywność systemu oraz zminimalizowane opóźnienie i zwiększone bezpieczeństwo. Android 11 – daje też możliwość korzystania z MS Teams i realizowania wideokonferencji bez konieczności podłączenia komputera.

Z perspektywy dystrybutora pracującego z Newline od 7 lat – mogę powiedzieć , że marka znalazła w Polsce swoje miejsce. – informuje Piotr Kaniecki, Agraf Sp. z o.o. - Klienci wykorzystują te monitory bardzo efektywne, a my staramy się każdemu umożliwić świadomy wybór. Nikt nie musi kupować „kota w worku”. Monitory są dostępne w Warszawie w Showroomie Newline czy w Łodzi w siedzibie Agraf. Można umówić się na prezentację, można przetestować sprzęt i o wszystko zapytać. Można też skorzystać z prezentacji online.”

All-in-one i łatwa obsługa

Monitor interaktywny Newline to nie tylko urządzenie do wyświetlania treści. Z powodzeniem zastępuje flipchart. Whiteboard to przestrzeń, która nigdy się nie kończy. Można pisać, rysować, robić mapy myśli, a potem wysłać wszystko do uczestników spotkania. Wyposażony w kamerę, mikrofony i głośniki daje dużo możliwości. Można przeprowadzić wideokonferencję, bez dodatkowych urządzeń, korzystając z wybranej aplikacji (np. MS Teams; Google Meet, Zoom). Dodatkową korzyścią jest współpraca na odległość. Uczestnicy wideokonferencji mogą wspólnie pracować na jednym dokumencie – Word, Excel czy PowerPoint. Po zakończeniu e-spotkania wszyscy mogą otrzymać dokument w formie otwartej do edycji i kontynuować pracę samodzielnie. Pakiet oprogramowania tworzący ekosystem Newline to również ogromne możliwości. Dzięki Newline Broadcast prezentacja może być prowadzona nie tylko dla osób zgromadzonych w jednej sali, ale także pokazywana 200 kolejnym w dowolnych miejscach budynku, kraju czy świata za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Newline Cast to sposób na pokazanie materiałów z własnego urządzenia mobilnego wszystkim zebranym w sali, a Launch Control pozwala szybko i bezpiecznie zyskać dostęp do konta Office 365, a wraz z tym do plików, kalendarzy i połączeń wideo.

Przede wszystkim bezpieczeństwo i wsparcie

Newline oferuje urządzenia z Android 11 oraz model zaprojektowana do współpracy z Windows – Naos+. Jest to odpowiedź na potrzeby firm i podmiotów administracji publicznej, dla których priorytetem jest poziom bezpieczeństwa klasy ENTEPRISE. Producent zadbał również o fizyczne bezpieczeństwo użytkowników – oferując sprzętowy filtr niebieskiego światła oraz szybę z powłoką antybakteryjną z certyfikatem TUV. Wszystkie monitory Newline są objęte 3-letnia gwarancją, którą objęty jestzarówno panel, jak i elektronika.

Wydajny i nowoczesny

Newline zadbał również o parametry wpływające na wydajność monitorów. Przemawia za tym 8-rdzeniowy procesor i karta graficzna zdolna obsłużyć 8K. Urządzenia oferują możliwość zastosowania playerów w dwóch różnych standardach – OPS i SDM-S. Interaktywne monitory Newline z Androidem są wyposażone w trzy porty USB-C: jeden na górze do podłączenia kamery internetowej, na bocznym panelu oraz na przednim panelu do podłączania i ładowania urządzeń, takich jak laptopy. Właśnie w monitorach interaktywnych korzyść z zastosowania tego standardu jest zdecydowanie największa, bo dostarcza nie tylko dane, dźwięk , obraz i dotyk, ale też zasilanie. Poziom zasilania w przypadku monitorów Newline Lyra, Naos IP+ i Newline FLEX jest to 65W, zaś w monitorach Newline Elara i Vega – 100W

Przemyślany zestaw oprogramowania dla biznesu
Newline interactive wraz ze swoimi urządzeniami oferuje tzw. ekosystem Newline, na który składają się aplikacje podnoszące komfort użytkowania i dające szerokie możliwości w zakresie funkcjonalności monitorów.

  • WHITEBOARD – biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.
  • CAST bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor. 
  • BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.
  • LAUNCH CONTROL – daje szybki dostęp do konta w usłudze MS Office 365, a co za tym idzie, do kalendarzy, plików czy realizowania połączeń wideo.
  • REACTIV SUITE – fantastyczne narzędzie do współpracy. Nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca bez ograniczeń udostępniać multimedia i dokumenty. Prezentować pomysły i efekty pracy, omawiać projekty i nanosić uwagi pracując równie łatwo, ale znacznie wygodniej i efektywniej niż na papierze.
  • DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami za pomocą przeglądarki internetowej
  •  NEWLINE APP STORE - każdy użytkownik monitora Newline może skorzystać z biblioteki proponowanych aplikacji. 

Trudno znaleźć na rynku tak dopracowane rozwiązanie, w tak dobrej cenie jak interaktywne monitory Newline. To marka, za którą stoją lata doświadczeń. Monitory są bardzo łatwe w obsłudze, wyświetlają znakomity obraz, a przy wszystkich możliwościach, które oferują szybko stają się centrum multimedialnej współpracy w firmie. Zastępują inne urządzenia, pozwalają zoptymalizować koszty oraz szybko i wymiernie podnoszą efektywność, a to dla sektora biznesowego bardzo cenne.”  – podsumowuje Piotr Kaniecki.

Na testy i prezentację w warszawskim Showroomie Newline można umówić się wysyłając wiadomość -  poland@newline-interactive.com

Do dyspozycji klientów jest również łódzki Showroom dystrybutora marki Newline - firmy AGRAF Sp. z o.o. - info@agraf.com.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.