Komunikaty PR

Bruce Owen zostaje nowym prezesem regionu EMEA w Equinix

2024-12-04  |  11:10
Biuro prasowe
Kontakt
Monday PR
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.

Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl

Equinix, globalna firma zajmująca się infrastrukturą cyfrową, mianowała Bruce'a Owena, eksperta z ponad czternastoletnim stażem w firmie, na stanowisko prezesa regionu EMEA obejmującego Europę, Bliski Wschód i Afrykę. 

Owen będzie odpowiedzialny za zarządzanie, strategię i rozwój Equinix. Priorytetowym cel nowego prezesa to zaspokojenie potrzeb klientów i partnerów technologicznych. Technologie cyfrowe oraz centra danych i wspierające je rozwiązania, są kluczowe dla sukcesu i rozwoju współczesnych gospodarek. W związku z tym Owen będzie realizował plan regionalny dostosowany do wyzwań i możliwości rynku EMEA, zgodny z wizją klientów Equinix. 

Owen zastąpi dotychczasowego prezesa EMEA Eugene'a Bergena, który po 4 latach sprawowania tej funkcji przechodzi na emeryturę. Nowy prezes będzie pracował w Londynie, a jego bezpośrednim przełożonym zostanie dyrektor biznesowy Jon Lin. 

– Bruce to doskonały lider. Od 2010 roku dba o wzrost, innowacje i kulturę organizacyjną Equinix, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Stanach Zjednoczonych. Jego wkład w firmę obejmuje m. in. kierowanie korporacyjnym planowaniem i analizą finansową, założenie zespołu Global Community & Belonging oraz utworzenie Fundacji Equinix. Bruce doskonale sprawdził się jako dyrektor zarządzający w Wielkiej Brytanii. W trakcie swojej kadencji przyspieszył rozwój regionalny, zbudował silne partnerstwa z administracją rządową i lokalnymi społecznościami, a także wzmocnił naszą obecność w tym regionie. Jestem przekonany, że jako prezes EMEA Bruce wraz z innymi pracownikami, będzie dalej kształtował przyszłość naszej branży i wesprze firmę w osiąganiu coraz ambitniejszych celów – skomentował nominację Jon Lin, dyrektor biznesowy w Equinix

Bruce Owen, prezes EMEA, Equinix:  

 Jestem dumny, że mogę objąć funkcję prezesa EMEA. Ten region ma kluczowe znaczenie dla naszej firmy, ponieważ zarówno globalni, jak i lokalni klienci platformy Equinix przechodzą dynamiczny proces cyfryzacji i rozwoju. Aby przyspieszyć transformację cyfrową naszych klientów, zespół EMEA zapewni najwyższy poziom dostarczanych usług. W świecie technologii i centrów danych innowacje nie są już opcjonalne, lecz niezbędne. W zespole regionu EMEA jesteśmy otwarci na zmiany, rozwijamy nasze zespoły i budujemy partnerstwa, które napędzają wzrost i kształtują przyszłość. 

Bruce Owen dołączył do Equinix w 2010 roku jako członek zespołu ds. Rozwoju Korporacyjnego i Finansów w regionie EMEA. W 2013 roku przeniósł się do Kalifornii, gdzie obejmował szereg globalnych stanowisk kierowniczych, w tym zarządzanie zespołem ds. Korporacyjnego Planowania Finansowego i Analiz, pełnienie funkcji szefa Sztabu Dyrektora Generalnego oraz wiceprezesa ds. operacji biznesowych i infrastruktury. Owen założył także zespół Global Community & Belonging, który zainicjował działalność Fundacji Equinix. W 2023 roku został mianowany dyrektorem zarządzającym na Wielką Brytanię, największy rynek Equinix w regionie EMEA, który obejmuje 14 oddziałów od Londynu do Manchesteru, generujących ponad 25% przychodów regionu. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

W ciągu 10 lat w Polsce może brakować 2,1 mln pracowników. Ratunkiem dla rynku pracy wzrost zatrudnienia cudzoziemców

Do 2035 roku liczba osób pracujących w Polsce zmniejszy się o 2,1 mln – wynika z analizy Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Lukę tę częściowo mogliby zapełnić pracownicy zagraniczni. Pracodawcy czekają na przepisy, które zwiększą atrakcyjność naszego rynku pracy dla imigrantów zarobkowych i ułatwią procedury. Nowe przepisy opracowane przez resort pracy, które mają wejść w życie w 2025 roku, mają zwiększyć szybkość i efektywność postępowań administracyjnych w sprawach zatrudniania cudzoziemców.

Konsument

Kupujący nieruchomości mogą jeszcze liczyć na rabaty. Zwłaszcza w przypadku nowych inwestycji deweloperskich

W grudniu sprzedaż nowych mieszkań na większości dużych rynków w Polsce pozostała stabilna względem poprzedniego miesiąca. Spadła w Krakowie i Warszawie, a wzrosła w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu – wynika z Barometru Cen Mieszkań Tabelaofert.pl. Nowe mieszkania trafiające do oferty są zdecydowanie tańsze, niż wynosi średnia rynkowa dla danego miasta. Ze względu na dużą podaż lokali klienci mogą liczyć na rabaty cenowe, które w ciągu kolejnych sześciudziewięciu miesięcy będą jednak stopniowo maleć.

Zdrowie

Polska potrzebuje centralnego systemu dokumentacji medycznej. Jest niezbędny w wypadku sytuacji kryzysowych

W sytuacji konfliktu zbrojnego lub innej sytuacji kryzysowej o efektywności działań z zakresu medycyny pola walki może decydować dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta – zarówno żołnierza, jak i cywila. Tymczasem okazuje się, że choć na placówkach ciąży obowiązek prowadzenia tej dokumentacji elektronicznie, to systemy w poszczególnych podmiotach nie komunikują się ze sobą. Zupełnie inne są też ramy prawne dla działania w tym zakresie jednostek cywilnych i wojskowych. Eksperci są zdania, że musi powstać centrum usług wspólnych, które będzie operatorem danych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.