Commvault ogłasza utworzenie nowego regionu „International”


SIGMA International (Poland)
SIGMA International (Poland)
ul. Olesińska 2
02-548 Warszawa
sigma|sigma.com.pl| |sigma|sigma.com.pl
+48 22 626 96 74
sigma.com.pl
Commvault, ceniony lider globalnego rynku inteligentnych usług związanych z danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS (oprogramowanie jako usługa), ogłosił połączenie swoich regionów APJ i EMEA w jedną organizację. Kierować nią będzie Marco Fanizzi, Starszy Wiceprezes i Dyrektor Generalny Commvault International, który w ciągu 2 lat od powołania na szefa EMEA doprowadził do znaczącego wzrostu firmy w tym regionie.
Na nowy region „International” składać się będzie ponad 150 rynków krajowych. W jego ramach firma będzie nadal świadczyć wsparcie na najwyższym światowym poziomie dla wszystkich klientów i partnerów we wszystkich krajach regionu. Każdy region będzie wciąż bezpośrednio reprezentowany na szczeblu kierownictwa ponadregionalnego.
— Wchodząc w nowy rok obrotowy jako lider bardzo konkurencyjnej branży musimy nadal poświęcać uwagę ustalaniu priorytetów dla naszych inwestycji oraz zdolności skalowania i zwiększania dynamiki rozwoju na całym świecie — mówi Dyrektor ds. Przychodów w Commvault, Riccardo Di Blasio. — Gospodarka światowa wciąż zmaga się z problemami geopolitycznymi i ekonomicznymi, nie mamy więc wątpliwości, że kwestie zarządzania danymi, ich ochrony i użytkowania staną się jeszcze ważniejsze dla wszystkich organizacji na świecie.
Rzeczywiście, najwyraźniej w nowej amerykańskiej ustawie o zgłaszaniu cyberincydentów dotyczących infrastruktury krytycznej (Cyber Incident Reporting for Critical Infrastructure Act) zagrożenie atakami typu ransomware zostało uznane za priorytet dla bezpieczeństwa narodowego. W coraz większym stopniu jest też tak traktowane przez władze innych państw. Mając świadomość, że problematyka ta dotyczy wszystkich krajów świata, firma Commvault dba o elastyczność działania, aby utrzymać konsekwentny i powtarzalny wzrost obserwowany do tej pory w regionach APJ (Azja-Pacyfik i Japonia) i EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).
— Sukces w ramach zintegrowanego regionu International osiągniemy dzięki docenianiu i zapewnieniu sprawiedliwej reprezentacji niewiarygodnej różnorodności cechującej naszą organizację. Jednocześnie jednak opierał się on będzie na niezbitym fakcie, że nasze zespoły już w tej chwili więcej łączy niż dzieli, zwłaszcza jeśli chodzi o udokumentowane sukcesy biznesowe i najlepsze praktyki — podsumowuje Marco Fanizzi, Starszy Wiceprezes i Dyrektor Generalny Commvault International.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.