Darmowe miejsce w Chmurze Huawei dla nabywców smartfonów z serii P40
Huawei uruchomił specjalną ofertę Chmury dla posiadaczy smartfonów z najnowszej serii P. Użytkownicy modeli Huawei P40 lite lub P40 lite E otrzymają darmowe 15 GB pamięci w Chmurze Huawei, a kupujący smartfony Huawei P40 i P40 Pro otrzymają za darmo aż 50 GB pamięci.
Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei przyznawana jest na okres 12 miesięcy. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2020 roku.
Oferta darmowej przestrzeni w Chmurze Huawei obejmuje także jeden smartfon spoza najnowszej serii P – składany Huawei Mate Xs. W jego przypadku darmowa pamięć to 50 GB na 12 miesięcy, tak jak w przypadku droższych modeli z serii P. W przyszłości oferta będzie dotyczyć też modelu P40 Pro+, którego rynkowy debiut w Polsce zaplanowany jest na czerwiec.
Aby powiększyć przestrzeń w Chmurze Huawei, właściciele wymienionych modeli smartfonów muszą posiadać aktywne konto ID Huawei oraz mieć do niego podpiętą kartę płatniczą. Chcąc otrzymać darmową pamięć w Chmurze, należy wejść w Ustawienia telefonu, wybrać ID Huawei, następnie w Centrum kont wybrać opcję „Usługa Chmura”. Tam znajduje się opcja „Zwiększ rozmiar pamięci w chmurze”, którą należy wybrać.
Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei przyznawana jest na okres 12 miesięcy od momentu aktywacji. Na miesiąc przed zakończeniem subskrypcji, użytkownik otrzyma wiadomość o zbliżającym się terminie zakończenia. Wtedy będzie mógł zdecydować, czy chce przedłużyć usługę – inaczej zostanie ona aktywowana na kolejny okres, z miesięczną opłatą w wysokości 47,88 złotych miesięcznie.
Oferta ma zachęcić posiadaczy urządzeń mobilnych Huawei do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych i przechowywania ich w Chmurze Huawei. Wirtualna pamięć od Huawei to także możliwość zdalnego zarządzania kalendarzem użytkownika oraz sposób na dostęp do istotnych dokumentów czy zdjęć z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.
Nowa seria P - fotografia jutra
Nowe smartfony Huawei z serii P wnoszą jakość fotografii mobilnej na wyższy poziom – umożliwiają wykonanie zdjęć o niespotykanej dotąd liczbie detali, również w słabych warunkach oświetleniowych. Oferują aparat fotograficzny Ultra Vision Leica o rozdzielczości 50 MP z rekordowo dużą matrycą – 1/1,28”, która rejestruje więcej światła niż konkurencyjne urządzenia.
Flagowe modele z serii Huawei P40 wspierane są przez najpotężniejszy procesor Huawei – Kirin 990 5G oraz algorytmy sztucznej inteligencji. Nowe telefony ustanawiają też rekord w zakresie zoomu – model P40 Pro oferuje 50-krotny zoom cyfrowy.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.