Deepcool GAMMAXX GTE V2 White
Deepcool GAMMAXX GTE V2 White to kompaktowy cooler CPU utrzymany w przyciągającej wzrok bieli. We wspomnianym kolorze utrzymane są: pokrywa górna wraz z zaślepkami ciepłowodów, wentylator i podświetlenie LED. Aluminiowe żeberka mają natomiast klasyczne, chromowane wykończenie. Całość waży 650 gramów, ma 157,5 mm wysokości i współpracuje z popularnymi podstawkami pod procesory Intela i AMD.
Wieżowa konstrukcja chłodzenia Deepcool GAMMAXX GTE V2 White odprowadza ciepło poprzez cztery miedziane ciepłowody. Każdy z nich ma sześć milimetrów średnicy i bezpośredni kontakt z procesorem, co powinno pozytywnie wpływać na efektywność coolera. Chłodne powietrze tłoczone jest przez wentylator o średnicy 120 mm z łożyskowaniem HDB, który rozświetlono białymi diodami LED.
Chłodzenie Deepcool GAMMAXX GTE V2 White pojawi się w ofertach sklepów jeszcze w tym miesiącu. Zainteresowani zakupem powinni przygotować około 150 zł.
Dane techniczne:
- rodzaj chłodzenia: powietrzne
- kompatybilne podstawki:
- Intel 1151/1150/1155/LGA1366
- AMD AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1
- wymiary radiatora: 127 x 50 x 155 mm
- całkowita wysokość: 157,5 mm
- waga netto chłodzenia: 650 g
- materiał radiatora: aluminium
- ciepłowody: miedziane, 4 szt. o średnicy 6 mm
- wymiary wentylatora: 120 x 120 x 25 mm
- prędkość obrotowa wentylatora: 500 - 1650 obr./min. (+/-10%)
- przepływ powietrza: ok. 110 m3/h
- głośność wentylatora: do 27,8 db(A)
- pobór energii: 3,24 W

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.