Do zespołu Versa Networks dołącza doświadczony menedżer

1 lutego 2022 do zespołu firmy Versa Networks, oferującej rozwiązania Secure Access Service Edge (SASE), dołączył Martin Mackay. Obejmuje funkcję Chief Revenue Officera (CRO) i będzie odpowiadał za rozwój i dalszy, intensywny wzrost firmy w wymiarze globalnym.
“Jestem podekscytowany perspektywami, jakie ma przed sobą Versa” powiedział Mackay. “To firma, która dysponuje rzadką kombinacją doskonałej technologii, kultury współpracy i orientacji na klienta oraz globalną skalą biznesu. Klienci, którzy korzystają z rozwiązań Versy, mogą bezpiecznie przyspieszyć transformację cyfrową. Możliwość dołączenia do firmy w takim momencie jej rozwoju to prawdziwy przywilej”.
Mackay wnosi do firmy ponad 30 lat doświadczenia pracy w branży technologicznej. Ostatnio pełnił funkcję SVP EMEA w firmie Proofpoint w Londynie, a wcześniej zajmował stanowisko President and GM Asia Pacific and Japan w CA Technologies w Singapurze. W jego życiorysie znajdziemy także m.in. wiceprezesurę w Verisgn, kierowanie marketingiem i rozwojem biznesu w NorthgateArinso, pełnił także kierownicze funkcje w PeopleSoft. Wcześniej pracował jako CEO w czterech spółkach finansowanych przez fundusz venture capital. Mackay jest absolwentem Oxford University na kierunku Modern Languages
“Martin wnosi do naszej firmy ogromne doświadczenie zdobyte w globalnych przedsiębiorstwach, które pomoże Versie utrzymać agresywne tempo rozwoju – powiedział Kelly Ahuja, CEO Versa Networks. “Cieszymy się na tę współpracę i jesteśmy przekonani, że nasza firma skorzysta z eksperckiej wiedzy Martina związanej z budowaniem globalnych zespołów sprzedażowych – dzięki czemu będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie na produkty naszej firmy”
Versa Networks oferuje rozwiązanie Versa SASE w modelu SaaS, dostarczając ściśle zintegrowane, centralnie zarządzane usługi przez chmurę, lokalnie lub hybrydowo za pośrednictwem systemu Versa Operating System (VOS™) z architekturą jednoprzebiegowego przetwarzania równoległego. Firma od ponad pięciu lat dostarcza takie usługi SASE, jak VPN, Secure SD-WAN, Edge Compute Protection, Next-Generation Firewall, Next-Generation Firewall as a Service, Secure Web Gateway (SWG) oraz Zero Trust Network Access (ZTNA). Versa zapewnia zabezpieczenia kontekstowe oparte na użytkowniku, roli, urządzeniu, aplikacji, lokalizacji, stanie bezpieczeństwa urządzenia oraz treści. Jako lider najszybciej rosnącego sektora bezpieczeństwa i łączności sieciowej, który realizuje usługi SASE od wielu lat, Versa jest jedynym dostawcą rozwiązań oferującym najlepszą w branży, zróżnicowaną architekturę cechującą się wysoką wydajnością i stopniem bezpieczeństwa.
*Gartner, Inc. „Critical Capabilities for WAN Edge Infrastructure”, Jonathan Forest et al, 20 września 2021 r.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.