Komunikaty PR

FANUC Polska uruchamia cykl spotkań online

2020-03-24  |  12:00
Biuro prasowe
Do pobrania 03 ( 0.16 MB )

Wprowadzenie stanu epidemii w Polsce i innych krajach Europy wiąże się z szeregiem ograniczeń m.in.: z zakazem opuszczania określonych miejsc, zamykaniem instytucji oraz zakładów pracy. Priorytetem staje się ochrona zdrowia pracowników firm, ich klientów i partnerów biznesowych. Firma FANUC Polska wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom rynku uruchamia, w oparciu o dostępne kanały komunikacji online, cykl interaktywnych spotkań online, umożliwiający specjalistom technicznym i doradcom w zakresie nowych projektów pozostanie blisko potrzeb klientów.

W ciągu ostatnich dni i tygodni firma FANUC podjęła szereg kroków zapewniających podtrzymanie działalności operacyjnej, a także zapewnienie klientom najwyższych możliwych standardów obsługi. Jednocześni uruchomiono procedury zapewniające ochronę zdrowia pracowników, klientów oraz partnerów współpracujących z firmą zarówno na rynku globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych.

Dziś przyszedł czas na kolejne kroki, które umożliwią jeszcze szersze wsparcie klientów w trudnym okresie rozprzestrzeniania się pandemii COVID – 19.

Współpraca i inwestycja w przyszłość

FANUC Polska proponuje klientom wspólne wykorzystanie czasu kwarantanny na przygotowanie się na nowe realia rynkowe, w których firmy będą musiały zarówno odrabiać nieuniknione straty, jak i budować swoją nową przyszłość. To doskonała okazja, by poświęcić czas na edukację i zostać ekspertem w zakresie robotyzacji i/ lub automatyzacji w swojej branży.

W ramach cyklu spotkań online, skierowanego zarówno do obecnych, jak i nowych klientów firmy, specjaliści firmy FANUC Polska będą niezobowiązująco i bezpłatnie dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu zastosowania robotów przemysłowych i robomaszyn CNC w wybranych procesach produkcji przemysłowej.

Roboty – jakość, wydajność i bezpieczeństwo produkcji

Osoby, które zdecydują się na udział w spotkaniu online dotyczącym robotów przemysłowych zyskają możliwość bezpośredniego dostępu do wiedzy na temat rzeczywistego potencjału robotyzacji.

Wśród zagadnień poruszanych podczas spotkania znajdą się:

  • najbardziej inspirujące wdrożenia robotów przemysłowych w wybranych obszarach produkcji
  • najważniejsze cechy i kluczowe kryteria doboru robotów przemysłowych do potrzeb produkcji
  • informacje techniczne charakteryzujące poszczególne rodziny i modele robotów marki FANUC
  • praktyczne aspekty procesu wdrażania robotów do fabryk
     

Robomaszyny – niezawodność i wysoka odporność produkcji

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu online dotyczącym robomaszyn zostaną zaproszone do rozmowy na temat:

  • najbardziej inspirujących wdrożeń obrabiarek przemysłowych w wymagających obszarach produkcji, w szczególności w procesach obróbki metali i tworzyw sztucznych
  • najważniejszych cech i funkcji oraz kluczowych kryteriów doboru maszyn CNC
    i aplikacji do potrzeb produkcji
  • informacji technicznych charakteryzujących poszczególne modele obrabiarek przemysłowych marki FANUC
  • praktycznych aspektów procesu wdrażania maszyn CNC do fabryk

Ponadto, w zależności od indywidualnego zainteresowania rozmówców, doradcy firmy FANUC Polska z przyjemnością pomogą klientom w procesie odnajdywania miejsc, które wymagają wzrostu jakości, wydajności lub zapewnienia higieny produktu, a także w przygotowaniach do inwestycji w robotyzację lub automatyzację
i szacowaniu czasu jej zwrotu.

W trosce o komfort klientów zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach online doradcy FANUC dostosują ich formę do indywidualnych potrzeb i możliwości rozmówców.

Jednocześnie firma FANUC Polska zapewnia, że pozostaje do dyspozycji klientów w ramach bieżących spraw
i operacji. Polski oddział japońskiego producenta zaprasza klientów do kontynuowania dotychczasowej współpracy za pomocą dostępnych środków komunikacji (telefonicznie, e-mailowo, poprzez stronę internetową),
a także do wymiany myśli i doświadczeń dotyczących zastosowania technologii FANUC w produkcji, w ramach planowanych, interaktywnych spotkań online.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft Biuro prasowe
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą
IT i technologie TomTom i East View Geospatial łączą siły
2024-07-11 | 17:40

TomTom i East View Geospatial łączą siły

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, oraz East View Geospatial (EVG) ogłosili dziś współpracę w zakresie dostarczania globalnych danych mapowych dla
IT i technologie AUVIDIA, OBIECUJĄCY LIDER W DZIEDZINIE AI, WSPÓŁPRACUJE Z PANASONIC
2024-07-11 | 13:00

AUVIDIA, OBIECUJĄCY LIDER W DZIEDZINIE AI, WSPÓŁPRACUJE Z PANASONIC

Przenosząc produkcję swoich spersonalizowanych płytek nośnych AI do własnych zakładów, firma Auvidea potrzebowała zaufanego partnera, który mógłby dostarczyć

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gospodarka

Sektor MŚP wyczekuje cofnięcia Polskiego Ładu. W 2025 roku mały biznes może liczyć na więcej korzystnych zmian

Obrona interesów MŚP w postępowaniach interwencyjno-procesowych oraz uruchomienie mediacji pomiędzy organami administracji i przedsiębiorcami będą priorytetami w nowej kadencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Od czerwca to stanowisko piastuje Agnieszka Majewska. Jak wskazuje, najpilniejszą potrzeba jest jednak reforma danin publicznych, przede wszystkim zmiana sposobu rozliczania składki zdrowotnej. – Przedsiębiorcom mocno zależy, żeby wrócić do tego, co było przed Polskim Ładem. W tej chwili niektórzy zgłaszają się do Biura Rzecznika MŚP, wskazując, że płacą składki w wysokości ok. 300 tys. zł, to są olbrzymie pieniądze – mówi Agnieszka Majewska. Koalicjanci w rządzie mają jednak różne pomysły na tę reformę.

Problemy społeczne

Pielęgniarki narzekają na przeciążenie pracą i braki kadrowe. Jest to odczuwalne zwłaszcza dla młodego personelu

Niemal 3/4 pielęgniarek pozytywnie ocenia swoją satysfakcję zawodową z pracy, przede wszystkim doceniając zróżnicowanie zajęć i dobre relacje ze współpracownikami – wynika z badania SGGW w Warszawie. Duża grupa, zwłaszcza młodych osób wchodzących do zawodu, narzeka jednak na przeciążenie pracą i niedobór personelu. Obecnie Polska jest jednym z krajów o najniższej liczbie pielęgniarek, a ich średnia wieku to ponad 54 lata. Liczba odejść z zawodu będzie więc rosła z roku na rok.

Prawo

Prace nad przepisami o asystencji osobistej na ostatniej prostej. Pomoże ona zaktywizować zawodowo osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunów

Osoby z niepełnosprawnościami czekają na ustawowe uregulowanie asystencji osobistej. Jak zapowiedział w czerwcu Łukasz Krasoń, pełnomocnik rządu ds. osób z niepełnosprawnościami, projekt przepisów jest już na ostatniej prostej. Upowszechnienie się asystencji osobistej pozwoliłoby sporej grupie osób z niepełnosprawnościami na bardziej aktywne życie, także pod względem zawodowym. Z danych GUS wynika, że tylko 19,6 proc. z nich jest aktywnych zawodowo. – Asystencja osobista jest jak tlen i zapewnia możliwości niezależnego życia – mówi prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna Małgorzata Szumowska.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.