Genesis Astat 700 G2 — odświeżona wersja popularnego fotela gamingowego
W ubiegłym roku marka Genesis zaprezentowała innowacyjny gamingowy fotel Astat 700 z lekką 8-żebrowową konstrukcją i siatkowym pokryciem. Dziś doczekaliśmy się odświeżonej wersji tego krzesła z dodatkowym oznaczeniem G2.
Fotel Genesis Astat 700 G2 także otrzymał sprawdzoną 8-żebrową konstrukcję ExoBase™, której zadaniem jest odciążenie pleców w każdym z odcinków. Ważną zaletą tego rozwiązania jest trzystopniowa regulacja odcinka lędźwiowego. Co więcej, użytkownik otrzymuje również możliwość regulacji głębokości siedziska, która ma bezpośrednio wpłynąć na komfort oparcia i rozluźnienie mięśni. Tę funkcję powinny docenić zarówno niskie, jak i wysokie osoby.
Nowe krzesło marki Genesis zostało pokryte tkaniną siatkową z technologią PureFlowPLUS™ — całość ma więc odznaczać się wysokim poziomem wentylacji, dużą wytrzymałością i optymalną sprężystością. Fotel został wyposażony w podłokietniki 3D i zagłówek regulowany w dwóch płaszczyznach. Ponadto oparcie posiada mechanizm gwarantujący szybką regulację oraz blokadę wybranego kąta nachylenia. Dzięki temu rozwiązaniu fotel zapewni nie tylko odpowiednią pozycję w trakcie gry, ale także pozwoli na chwilę relaksu.
Genesis Astat 700 G2 to fotel z podnośnikiem czwartej, najwyższej klasy, pięcioramienną aluminiową podstawą oraz kółkami o średnicy 60 mm, które zostały pokryte CareGlide™ chroniącą powierzchnię przed zarysowaniami. Producent zaznacza, że względem pierwszego modelu Astat 700 wariant G2 doczekał się również wzmocnionych kluczowych elementów konstrukcji, dzięki czemu całość powinna być jeszcze wytrzymalsza i bardziej komfortowa w użytkowaniu.
Fotel Genesis Astat 700 G2 trafia do polskich sklepów w prognozowanej cenie 999 zł.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.