Komunikaty PR

Huawei ze Skyscanner zapewnią nowe opcje w Wyszukiwarce Petal i Mapach Petal

2022-05-26  |  13:27
Biuro prasowe

Warszawa, 26 maja 2022 r.  -  Huawei oferuje swoim klientom dostęp do tysięcy ofert lotów, hoteli i wynajmu samochodów za pośrednictwem Wyszukiwarki Petal i Map Petal. Wszystko to dzięki współpracy z firmą Skyscanner, dostawcą globalnych informacji o podróżach. Oznacza to łatwiejszy i szybszy dostęp do ważnych informacji dla podróżnych w okresie wakacyjnym.

Skyscanner Flight Search API, aplikacja zapewniająca globalny dostęp do informacji od ponad 1000 dostawców usług podróżniczych, została zintegrowana z Huawei Mobile Services – Wyszukiwarką Petal i Mapami Petal. Użytkownicy Huawei od teraz mogą łatwo wyszukać
i porównać loty, hotele i wypożyczalnie samochodów na całym świecie, zanim zostaną przekierowani na platformy dostawców w celu sfinalizowania zakupu.

Uważamy, że jest to doskonały moment, aby zachęcić naszych użytkowników do podróżowania. Chcemy wspierać ducha przygody poprzez współpracę z markami z branży turystycznej, aby uczynić z Wyszukiwarki Petal  skutecznego i niezawodnego towarzysza każdej podróży – powiedział Jaime Gonzalo, VP Huawei Mobile Service Europe.

W miarę jak znikają ograniczenia w podróżowaniu, liczba rezerwacji wakacyjnych rośnie z dnia na dzień. Najnowsze badania przeprowadzone na zlecenie Skyscanner wykazały, że aż 86% podróżnych planuje wydać na podróże więcej lub tyle samo pieniędzy, co przed pandemią. Popyt na podróże powraca na całym świecie, a liczba globalnych wyszukiwań haseł związanych z podróżami wzrasta z miesiąca na miesiąc.

Sonja Balcer, Director of Affiliate Marketing w Skyscanner komentuje: – Cieszymy się
z nawiązania współpracy z Huawei, która umożliwi wyszukiwanie lotów w Wyszukiwarce Petal za pomocą naszego wiodącego w branży API. Użytkownicy Wyszukiwarki Petal będą teraz mogli znaleźć miliony lotów na całym świecie. Wszystko to w zasięgu ręki, szybko
i z najbardziej konkurencyjnymi cenami lotów. Nasza współpraca przypada na ważny okres dla branży turystycznej i cieszymy się, że w najbliższych miesiącach i latach będziemy wspólnie odnosić sukcesy zarówno globalne, jak i lokalne.

Wyszukiwarka Petal  oferuje unikalne rekomendacje w kanale podróżniczym, w którym wyświetlane są oferty. Pomogą one każdemu podróżnikowi przygotować wyjątkową podróż. Dostęp do kanału jest możliwy zarówno poprzez aplikację Petal, wersję internetową Wyszukiwarki Petal, Asystenta Huawei, jak i za pomocą paska wyszukiwarki zintegrowanego z EMUI. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie EZVIZ z tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej Biuro prasowe
2022-08-18 | 11:00

EZVIZ z tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej

EZVIZ zdobywa tytuł najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej w konkursie Stevie International Business Awards 2022 Otrzymując najwyższe wyróżnienie, firma wyróżnia się
IT i technologie IRIScan Desk 6 - nietypowy przenośny skaner nadal dostępny w bezkonkurencyjnej c
2022-08-17 | 13:00

IRIScan Desk 6 - nietypowy przenośny skaner nadal dostępny w bezkonkurencyjnej c

IRIScan Desk 6 to oryginalny, podręczny skaner oferujący możliwość skanowania stron oraz nagrywania wideo i dźwięku. Urządzenie nie tylko oferuje świetną jakość rejestrowanych
IT i technologie MasterMatch.Online – platforma networkingowa wymiany wiedzy w biznesie
2022-08-17 | 09:00

MasterMatch.Online – platforma networkingowa wymiany wiedzy w biznesie

Już 1 września startuje MasterMatch.Online - pierwsza w Polsce platforma Premium dla przedsiębiorców, kadry decyzyjnej oraz profesjonalnych usługodawców B2B, która

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2022

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Transport

Transport wodny staje się coraz bardziej ekologiczny. To nie tylko kwestia napędów i zielonych paliw

Gdyńska Stocznia CRIST, która za swój pierwszy w Unii Europejskiej hybrydowy prom Elektra zdobyła w 2018 roku nagrodę Ship of the Year, niedawno zwodowała drugi tego typu statek. Spodziewa się więcej zamówień na niskoemisyjne jednostki, ponieważ regulacje związane z ograniczeniem emisyjności transportu morskiego zmuszają operatorów żeglugi do inwestowania w takie rozwiązania. Na rynku od lat sprawdza się gaz LNG, ale inną niskoemisyjną alternatywą jest też metanol. Rośnie także zainteresowanie wodorem. Ekologiczne rozwiązania na statkach dotyczą jednak nie tylko napędów.

Ochrona środowiska

Polisy obejmują nie tylko skutki ekstremalnych zjawisk pogodowych. Można się ubezpieczyć także m.in. od braku słońca czy wiatru

Coraz częstsze w ostatnich latach huragany, susze, upały czy gwałtowne burze destabilizują działalność biznesową i powodują dotkliwe straty finansowe. Firmy są zmuszone uwzględniać ryzyka klimatyczne w swoich strategiach, co sprawia, że częściej sięgają po ubezpieczania z tego obszaru. Wybór takich polis na rynku jest coraz większy. Pojawiają się wśród nich także nietypowe ubezpieczenia pogodowe, niekoniecznie związane z ekstremalnymi zjawiskami. Przykładem jest polisa od złej pogody dla biur podróży, od ciepłej zimy dla elektrociepłowni albo od zbyt małej liczby godzin słonecznych dla farm fotowoltaicznych.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.