IFS otrzymuje wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice
IFS Poland
ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymał wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) w lutym 2020 r.
Gartner definiuje oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) jako produkty, które pomagają firmom mającym wiele składników majątku w zarządzaniu obsługą techniczną takich elementów, jak:
- stacjonarne środki trwałe w zakładach, w tym instalacje do wytwarzania energii, produkcji i rafinacji ropy naftowej,
- infrastruktura obiektów liniowych, np. linie zasilania, linie kolejowe i rurociągi,
- mobilne i stacjonarne elementy floty, w tym wyposażenie serwisowe, wagony kolejowe, lokomotywy, ciężarówki, transformatory, pompownie i turbiny wiatrowe.
Rozwiązanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa obejmuje narzędzia do zarządzania, planowania i harmonogramowania, tworzenia zleceń roboczych, prowadzenia historii remontów, obsługi zapasów i zaopatrzenia oraz monitorowania wyposażenia, komponentów i składników majątku na potrzeby montażu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Oto przykładowe opinie klientów firmy IFS, które znalazły się na platformie Gartner Peer Insights:
- „Najlepsze oprogramowanie do zarządzania majątkiem” — inżynier systemów w branży serwisowej
- „System o znakomitej funkcjonalności, a zarazem łatwa w obsłudze, solidna i kompleksowa aplikacja do zarządzania” — tester oprogramowania w sektorze ochrony zdrowia
- „Najbardziej przydatna aplikacja do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa” — konsultant ds. cyberbezpieczeństwa w branży serwisowej
- „Świetna platforma z licznymi funkcjami” — inżynier oprogramowania w branży serwisowej
- „Rozwiązanie to zapewniło nam wgląd w dotychczas niewidocznie aspekty naszej działalności” — dyrektor ds. ERP w branży produkcyjnej
„Sądzimy, że otrzymane przez nas w lutym 2020 r. wyróżnienie Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa dowodzi naszego bezkompromisowego zaangażowania w oferowanie klientom z sektora przemysłu narzędzi dostosowanych do ich celów” — powiedział Michael Ouissi, Chief Customer Officer w IFS. „Mamy ponad 35 lat doświadczenia we wspieraniu firm dysponujących wieloma składnikami majątku i jesteśmy dumni z faktu, że nasze rozwiązania w dalszym ciągu znajdują uznanie w oczach klientów. Z prawdziwą przyjemnością będziemy dostarczać temu wymagającemu segmentowi rynku kolejne najlepsze w swojej klasie, w pełni zintegrowane rozwiązania”.
Informacje o platformie Peer Insights
Peer Insights to internetowa platforma ocen i recenzji oprogramowania i usług informatycznych. Oceny te są pisane i czytane przez specjalistów ds. IT i decydentów z obszaru technologii. Zestawienie ma wspierać menedżerów ds. informatycznych w podejmowaniu lepszych decyzji o zakupie oraz pomagać producentom technologii w doskonaleniu ich produktów w oparciu o obiektywne, bezstronne informacje zwrotne od ich klientów. Gartner Peer Insights zawiera ponad 215 000 zweryfikowanych recenzji z ponad 340 rynków. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.gartner.com/reviews/home.
Gartner Peer Insights Customers’ Choice to subiektywne opinie pojedynczych użytkowników końcowych, oceny i dane zastosowane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie reprezentują one poglądów ani nie stanowią poparcia ze strony spółki Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych.
Informacje o firmie IFS
IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją
i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu
z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją.
Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.
Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland
Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacji i kreatywności: blog.ifs.com
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.