Komunikaty PR

iiyama prezentuje nowe interaktywne ekrany dotykowe 4K z SERII TE14

2023-06-12  |  13:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Ambrozik
GID Agency

Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency

iiyama zaprezentowała nową serię monitorów wielkoformatowych monitorów dotykowych dla użytkowników branży edukacyjnej, szkoleniowej i każdej innej, gdzie liczą się wysoka wydajność, niezawodność i elastyczność.  SERIA TE14 jest dostępna w trzech rozmiarach: 65, 75 oraz 86 cali i oferuje ulepszone mikrofony i głośniki czy interfejs Android 4K (iiWare 11) z profilami użytkowników.

 

Stworzone do pracy w sektorze edukacyjnym i biznesie, wielkoformatowe ekrany SERII TE14 to interaktywne hybrydowe rozwiązania umożliwiające płynne dodawanie adnotacji w 4K i sterowanie treścią z dowolnego źródła. Wyświetlacze z 50-punktowym ekranem dotykowym PureTouch-IR+ i systemem operacyjnym iiWare 11 (Android 13) oferują takie narzędzia, jak Note, Przeglądarka, Cloud Drive oraz opcję pobierania potrzebnych aplikacji. Wyposażone są też w dodatkowe złącza USB-C, które obsługują sygnał wideo, audio i dotykowy za pośrednictwem jednego portu i umożliwiają ładowanie urządzenia z mocą 100 W.

 

Jedną z głównych nowości SERII TE14 jest interfejs Android 4K (iiWare 11) z profilami użytkowników umożliwiającymi proste logowanie i dostęp do własnego menu oraz dysków w chmurze, dzięki czemu wyświetlacze stają się wysoce spersonalizowanym urządzeniami skrojonymi pod potrzeby użytkowników. Zastosowane w nich matryce zapewniając żywy, kontrastowy i wysokiej jakości obraz o szerokich kątach widzenia z dowolnego miejsca w klasie lub sali konferencyjnej. Powłoka przeciwodblaskowa skutecznie zmniejsza odbicia otoczenia w środowiskach o wysokiej jasności bez uszczerbku dla ostrości i wyrazistości obrazu.

 

Istotnym elementem wielkoformatowych monitorów, wykorzystywanych w klasach czy salach konferencyjnych, jest też system audio, dlatego nowości iiyamy wyposażone są w wysokiej jakości wbudowany 8-elementowy mikrofon i potężne dwukierunkowe głośniki, które zapewniają uczestnikom spotkania krystalicznie czysty dźwięk.

 

Czujnik dotykowy o częstotliwości odświeżania 500 Hz gwarantuje z kolei płynną i natychmiastową reakcję na dotyk z dodatkowymi funkcjami, takimi jak podwójne odrzucanie dłoni i antybakteryjne rysiki zapewniające bezpieczeństwo w środowiskach wielu użytkowników. Wyświetlacze obsługują również łatwe zapisywanie notatek i treści na ekranie bezpośrednio na urządzeniu USB, 64 GB pamięci wewnętrznej lub wybranym dysku w chmurze.

 

Nowa funkcja Multi-Screen Display umożliwia połączenie wielu ekranów i uruchomienie dowolnej liczby różnych aplikacji w celu integracji dwóch lub trzech wyświetlaczy w dużych przestrzeniach, takich jak sale wykładowe i duże pokoje konferencyjne. Za pomocą dołączonego modułu WiFi (OWM002), wykorzystującego aplikację iiyama Share lub EShare, możemy natomiast udostępniać, przesyłać strumieniowo i edytować treści z dowolnego urządzenia bezpośrednio na ekranie i vice versa, aby przekształcić spotkania zespołu lub lekcje w łatwą, szybką i płynną interaktywną sesję.

 

Wyświetlacze iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG, TE7514MIS-B1AG i TE8614MIS-B1AG to doskonały wybór pod nadchodzące dofinansowanie edukacji w ramach programu Aktywna Tablica. Zadbaj o zakup najnowocześniejszego sprzętu na rynku, który będzie dostępny u autoryzowanych partnerów iiyama już w drugiej połowie czerwca.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GID Agency
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.