iiyama prezentuje nowe interaktywne ekrany dotykowe 4K z SERII TE14
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
iiyama zaprezentowała nową serię monitorów wielkoformatowych monitorów dotykowych dla użytkowników branży edukacyjnej, szkoleniowej i każdej innej, gdzie liczą się wysoka wydajność, niezawodność i elastyczność. SERIA TE14 jest dostępna w trzech rozmiarach: 65, 75 oraz 86 cali i oferuje ulepszone mikrofony i głośniki czy interfejs Android 4K (iiWare 11) z profilami użytkowników.
Stworzone do pracy w sektorze edukacyjnym i biznesie, wielkoformatowe ekrany SERII TE14 to interaktywne hybrydowe rozwiązania umożliwiające płynne dodawanie adnotacji w 4K i sterowanie treścią z dowolnego źródła. Wyświetlacze z 50-punktowym ekranem dotykowym PureTouch-IR+ i systemem operacyjnym iiWare 11 (Android 13) oferują takie narzędzia, jak Note, Przeglądarka, Cloud Drive oraz opcję pobierania potrzebnych aplikacji. Wyposażone są też w dodatkowe złącza USB-C, które obsługują sygnał wideo, audio i dotykowy za pośrednictwem jednego portu i umożliwiają ładowanie urządzenia z mocą 100 W.
Jedną z głównych nowości SERII TE14 jest interfejs Android 4K (iiWare 11) z profilami użytkowników umożliwiającymi proste logowanie i dostęp do własnego menu oraz dysków w chmurze, dzięki czemu wyświetlacze stają się wysoce spersonalizowanym urządzeniami skrojonymi pod potrzeby użytkowników. Zastosowane w nich matryce zapewniając żywy, kontrastowy i wysokiej jakości obraz o szerokich kątach widzenia z dowolnego miejsca w klasie lub sali konferencyjnej. Powłoka przeciwodblaskowa skutecznie zmniejsza odbicia otoczenia w środowiskach o wysokiej jasności bez uszczerbku dla ostrości i wyrazistości obrazu.
Istotnym elementem wielkoformatowych monitorów, wykorzystywanych w klasach czy salach konferencyjnych, jest też system audio, dlatego nowości iiyamy wyposażone są w wysokiej jakości wbudowany 8-elementowy mikrofon i potężne dwukierunkowe głośniki, które zapewniają uczestnikom spotkania krystalicznie czysty dźwięk.
Czujnik dotykowy o częstotliwości odświeżania 500 Hz gwarantuje z kolei płynną i natychmiastową reakcję na dotyk z dodatkowymi funkcjami, takimi jak podwójne odrzucanie dłoni i antybakteryjne rysiki zapewniające bezpieczeństwo w środowiskach wielu użytkowników. Wyświetlacze obsługują również łatwe zapisywanie notatek i treści na ekranie bezpośrednio na urządzeniu USB, 64 GB pamięci wewnętrznej lub wybranym dysku w chmurze.
Nowa funkcja Multi-Screen Display umożliwia połączenie wielu ekranów i uruchomienie dowolnej liczby różnych aplikacji w celu integracji dwóch lub trzech wyświetlaczy w dużych przestrzeniach, takich jak sale wykładowe i duże pokoje konferencyjne. Za pomocą dołączonego modułu WiFi (OWM002), wykorzystującego aplikację iiyama Share lub EShare, możemy natomiast udostępniać, przesyłać strumieniowo i edytować treści z dowolnego urządzenia bezpośrednio na ekranie i vice versa, aby przekształcić spotkania zespołu lub lekcje w łatwą, szybką i płynną interaktywną sesję.
Wyświetlacze iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG, TE7514MIS-B1AG i TE8614MIS-B1AG to doskonały wybór pod nadchodzące dofinansowanie edukacji w ramach programu Aktywna Tablica. Zadbaj o zakup najnowocześniejszego sprzętu na rynku, który będzie dostępny u autoryzowanych partnerów iiyama już w drugiej połowie czerwca.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.