Komunikaty PR

iiyama prezentuje nowe interaktywne ekrany dotykowe 4K z SERII TE14

2023-06-12  |  13:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Ambrozik
GID Agency

Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency

iiyama zaprezentowała nową serię monitorów wielkoformatowych monitorów dotykowych dla użytkowników branży edukacyjnej, szkoleniowej i każdej innej, gdzie liczą się wysoka wydajność, niezawodność i elastyczność.  SERIA TE14 jest dostępna w trzech rozmiarach: 65, 75 oraz 86 cali i oferuje ulepszone mikrofony i głośniki czy interfejs Android 4K (iiWare 11) z profilami użytkowników.

 

Stworzone do pracy w sektorze edukacyjnym i biznesie, wielkoformatowe ekrany SERII TE14 to interaktywne hybrydowe rozwiązania umożliwiające płynne dodawanie adnotacji w 4K i sterowanie treścią z dowolnego źródła. Wyświetlacze z 50-punktowym ekranem dotykowym PureTouch-IR+ i systemem operacyjnym iiWare 11 (Android 13) oferują takie narzędzia, jak Note, Przeglądarka, Cloud Drive oraz opcję pobierania potrzebnych aplikacji. Wyposażone są też w dodatkowe złącza USB-C, które obsługują sygnał wideo, audio i dotykowy za pośrednictwem jednego portu i umożliwiają ładowanie urządzenia z mocą 100 W.

 

Jedną z głównych nowości SERII TE14 jest interfejs Android 4K (iiWare 11) z profilami użytkowników umożliwiającymi proste logowanie i dostęp do własnego menu oraz dysków w chmurze, dzięki czemu wyświetlacze stają się wysoce spersonalizowanym urządzeniami skrojonymi pod potrzeby użytkowników. Zastosowane w nich matryce zapewniając żywy, kontrastowy i wysokiej jakości obraz o szerokich kątach widzenia z dowolnego miejsca w klasie lub sali konferencyjnej. Powłoka przeciwodblaskowa skutecznie zmniejsza odbicia otoczenia w środowiskach o wysokiej jasności bez uszczerbku dla ostrości i wyrazistości obrazu.

 

Istotnym elementem wielkoformatowych monitorów, wykorzystywanych w klasach czy salach konferencyjnych, jest też system audio, dlatego nowości iiyamy wyposażone są w wysokiej jakości wbudowany 8-elementowy mikrofon i potężne dwukierunkowe głośniki, które zapewniają uczestnikom spotkania krystalicznie czysty dźwięk.

 

Czujnik dotykowy o częstotliwości odświeżania 500 Hz gwarantuje z kolei płynną i natychmiastową reakcję na dotyk z dodatkowymi funkcjami, takimi jak podwójne odrzucanie dłoni i antybakteryjne rysiki zapewniające bezpieczeństwo w środowiskach wielu użytkowników. Wyświetlacze obsługują również łatwe zapisywanie notatek i treści na ekranie bezpośrednio na urządzeniu USB, 64 GB pamięci wewnętrznej lub wybranym dysku w chmurze.

 

Nowa funkcja Multi-Screen Display umożliwia połączenie wielu ekranów i uruchomienie dowolnej liczby różnych aplikacji w celu integracji dwóch lub trzech wyświetlaczy w dużych przestrzeniach, takich jak sale wykładowe i duże pokoje konferencyjne. Za pomocą dołączonego modułu WiFi (OWM002), wykorzystującego aplikację iiyama Share lub EShare, możemy natomiast udostępniać, przesyłać strumieniowo i edytować treści z dowolnego urządzenia bezpośrednio na ekranie i vice versa, aby przekształcić spotkania zespołu lub lekcje w łatwą, szybką i płynną interaktywną sesję.

 

Wyświetlacze iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG, TE7514MIS-B1AG i TE8614MIS-B1AG to doskonały wybór pod nadchodzące dofinansowanie edukacji w ramach programu Aktywna Tablica. Zadbaj o zakup najnowocześniejszego sprzętu na rynku, który będzie dostępny u autoryzowanych partnerów iiyama już w drugiej połowie czerwca.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GID Agency
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA POLECA

Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku

Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE

Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.

Prawo

Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna

Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.

Konsument

Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania

Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.