INNO3D GeForce GTX 1630 COMPACT - nowa karta graficzna w wersji mini
GeForce GTX 1630 to nowa karta graficzna NVIDII przeznaczona do prostych zadań biurowych lub grania w starsze gry. Autorski model COMPACT od firmy INNO3D z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie niewielkie gabaryty i schludny design.
NVIDIA GeForce GTX 1630 to karta graficzna oparta na architekturze Turing (12 nm). Dysponuje ona m.in. 512 jednostkami CUDA oraz 4 GB pamięci GDDR6 12 Gbps na magistrali 64-bit. Układ wyróżnia się niskim współczynnikiem TDP równym 75 W, co oznacza, że cała niezbędna energia elektryczna może być pobierana bezpośrednio z gniazda PCI-Express. GeForce GTX 1630 przeznaczony jest dla użytkowników skupiających się na pracach biurowych lub osób okazjonalnie grających w starsze tytuły.
Model INNO3D GeForce GTX 1630 COMPACT posiada proste dwuslotowe chłodzenie z pojedynczym wentylatorem o średnicy 10 cm. Karta graficzna pracuje ze standardowymi zegarami. Jej domyślne taktowanie bazowe wynosi 1740 MHz, a w trybie Boost przyspiesza do 1785 MHz. Dużą zaletą układu są niewielkie gabaryty. Wymiary karty graficznej to zaledwie 160 mm x 116 mm (długość i wysokość), co oznacza, że powinna pasować do każdej obudowy. Na wyposażeniu znajdują dwa złącza wideo DisplayPort 1.4a i jeden port HDMI 2.1.
Szczegółowe dane techniczne karty graficznej INNO3D GeForce GTX 1630 COMPACT znajdują się pod tym linkiem: https://www.inno3d.com/en/PRODUCT_INNO3D_GEFORCE_GTX_1630_COMPACT
Zdjęcia hi-res są dostępne do pobrania tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1M4q4Rq5vmkrnYU70TJuy2ffPfx-7DvAE

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.