INNO3D GeForce GTX 1650 Single Slot - kiedy w obudowie naprawdę miejsca brak
Jednoslotowe karty graficzne, chociaż coraz rzadziej spotykane, mają swoje miejsce na rynku. Nie każda płyta główna dysponuje odpowiednią ilością miejsca, by zamontować konstrukcję dwuslotową, a miniaturowe komputery, np. formatu ITX wymuszają miniaturyzację kart. Czy użytkownicy takich maszyn są skazani jedynie na konstrukcje low-end? Dzięki INNO3D GeForce GTX 1650 Single Slot na szczęście nie.
Miniaturowa wersja karty GeForce GTX 1650 autorstwa INNO3D daje możliwość zamontowanie prawdziwej, wydajnej karty graficznej nawet w bardzo małej obudowie. Pozwala to stworzyć konfigurację nie tylko kompaktową, ale też wydajną. INNO3D GeForce GTX 1650 Single Slot ma 211 mm długości, a przy tym zajmuje tylko jeden slot. Jest to możliwe m.in. ze względu na charakterystyczną budowę systemu chłodzenia. Bazuje ono bowiem na możliwościach (znajdującego się na krawędzi karty) wentylatora przedmuchującego powietrze przez dość płaski, ale rozległy radiator.
INNO3D GeForce GTX 1650 Single Slot to model pozwalający uczynić z małego komputer np. klasy ITX, maszynę zdatną do gier. Pod każdym innym względem karta ta przypomina referencyjnego GeForce’a GTX 1650.
Za INNO3D GeForce GTX 1650 Single Slot przyjdzie nam zapłacić ok. 700 zł.
Specyfikacja:
- Taktowanie rdzenia boost [MHz]: 1665
- Złącza video: HDMI 2.0b, 2 x DisplayPort 1.4
- Ilość pamięci RAM: 4 GB
- Rodzaj pamięci RAM: GDDR5
- Przepustowość pamięci: 8 Gbps
- CUDA: 896
- Rekomendowana moc zasilacza: 300W
- Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
Długość karty [mm]: 211 mm

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.