i-PRO przedstawia najnowszą serię kamer wielosensorowych
Stawiając sobie za cel zbudowanie rozpoznawalności jako zaufany dostawca kamer nowej generacji wspomaganych sztuczną inteligencją, firma i-PRO EMEA ogłosiła dziś wprowadzenie nowej serii kamer wielosensorowych z wbudowaną umiejętnością głębokiego uczenia maszynowego. Jednym z flagowych celów strategii i-PRO jest wzbogacanie branży zabezpieczeń o rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję, dlatego też nowe kamery są fabrycznie wyposażone w cztery wydajne aplikacje analityczne AI. Można je również łatwo dostosować do innych potrzeb klienta za pomocą aplikacji analitycznych firm trzecich.
Nowe kamery wielosensorowe i-PRO są dostępne z trzema lub czterema przetwornikami obrazu o rozdzielczości 4K, 6MP i 4MP, co zapewnia wyjątkowo szczegółowy obraz w zakresie 180° lub 360°, który można z łatwością dostosować do warunków instalacji. Wszystkie te funkcje są wbudowane w najcieńszą i najbardziej dyskretną konstrukcję obecnie dostępną na rynku, dzięki czemu seria ta wyznacza nowe standardy w branży zabezpieczeń.
Nowe kamery wielosensorowe i-PRO mają wbudowany procesor sztucznej inteligencji, który umożliwia analitykę opartą na głębokim uczeniu się w celu wykrywania osób i pojazdów. Zgodnie z przyjętą przez i-PRO strategią otwartej sztucznej inteligencji, pakiet SDK sprawia, że nowa seria jest w pełni otwarta na aplikacje innych producentów. Modele oferują szerszy zasięg i większy zakres pochylenia niż inne porównywalne modele dostępne na rynku, a także oświetlenie IR LED w wybranych modelach, które zapewnia przechwytywanie obrazu w bardzo ciemnym otoczeniu. Zdolność do autonomicznego wykrywania i rozróżniania obiektów na dużych obszarach umożliwia pracownikom ochrony skupienie się na rzeczywistych zdarzeniach, co skutecznie zwiększa ich produktywność przy jednoczesnej poprawie ogólnego poziomu bezpieczeństwa.
Właśnie udoskonaliliśmy naszą inteligentną linię kamer ze sztuczną inteligencją z serii S, która jest jeszcze bardziej elastyczna i wyznacza nowy standard w dziedzinie bezpieczeństwa, powiedział Gerard Figols, prezes i-PRO EMEA. Nasze nowe kamery wielosensorowe i-PRO wynoszą nadzór o szerokim zasięgu na nowy poziom, łącząc wyjątkową jakość obrazu z rozbudowanymi aplikacjami głębokiego uczenia na brzegu kamery, co zapewnia prawdziwie proaktywny nadzór wideo. Nowa, cienka i dyskretna konstrukcja jest także dowodem na to, że uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i wdrażamy je w naszej ofercie. Dzięki temu nowe kamery wielosensorowe to nie tylko solidny sprzęt zabezpieczający, ale znacznie więcej – urządzenie z otwartym czujnikiem, które łatwo wtapia się w każde otoczenie.
Zgodnie ze standardami i-PRO dotyczącymi wysokiego poziomu bezpieczeństwa i integralności danych wideo, nowe kamery wielosensorowe i-PRO są również wyposażone w wiodące w branży szyfrowanie FIPS 140-2 na poziomie 3, zabezpieczone przez zewnętrznego dostawcę certyfikatów. Dzięki temu kamery wieloczujnikowe i-PRO idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa w monitoringu miast i budynków, logistyce, przemyśle i transporcie.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Czterodniowy tydzień pracy testuje coraz więcej organizacji. Przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom
Rząd pracuje nad skróceniem tygodnia pracy, a szefowa resortu pracy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zadeklarowała, że zmiana miałaby wejść w życie jeszcze w obecnej kadencji Sejmu. Choć eksperci i pracodawcy są w tej kwestii podzieleni, to przykłady z innych rynków, m.in. Islandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii, pokazują, że taki model ma wiele korzyści, zarówno po stronie pracowników, jak i firm.
Bankowość
Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców
W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.
Handel
Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł
Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.