Komunikaty PR

ITSEC Cybersecurity – konferencja partnerska o rozwiązaniach bezpieczeństwa IT

2023-04-12  |  01:00
Biuro prasowe

Ataki cybernetyczne z każdym dniem stają się coraz bardziej wymyślne. Osoby, które nie śledzą codziennych wydarzeń związanych z tymi zagadnieniami, mogą zatem czuć się czasem nieco zagubione. Phishing, ataki typu DDoS, boty, wirusy, coraz bardziej zwinni hakerzy – zagrożenia czyhają na nas na każdym kroku i warto mieć tego świadomość. Skąd jednak czerpać wiedzę o zagrożeniach? Gdzie poznać narzędzia, które rozwiążą za nas problemy związane z nieszczelnymi zaporami czy atakami hakerskimi czekającymi na nas w sieci?

Celem organizowanego corocznie wydarzenia jest więc pokazanie ważności ochrony danych oraz zabezpieczenia systemów teleinformatycznych firm. Jest to ważne szczególnie w obecnym czasie, gdy wiele przedsiębiorstw wykonuje pracę zdalną, a ich dane są przetwarzane na urządzeniach znajdujących się poza siecią firmową – często prywatną. Na konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania i narzędzia z obszaru bezpieczeństwa IT, które stają się niezbędne w codziennym funkcjonowaniu wielu organizacji, a co za tym idzie – mogą posłużyć Partnerom do poszerzenia portfolio, a zarazem być skutecznym narzędziem ochrony danych i urządzeń dla ich Klientów. Zaprezentowane produkty będą reprezentować szeroki zakres bezpieczeństwa IT, w tym: rozwiązania do prewencji i zapobieganiu włamaniom, kontroli dostępu i uwierzytelniania użytkowników, detekcji zagrożeń czy analizy i audytu połączeń sieciowych. Nie zostaną pominięte również usługi z oferty Grupy Bakotech umożliwiające Partnerom poszerzenie swojej oferty rynkowej o szkolenia, wdrożenia lub usługi wsparcia posprzedażnego premium, tym samym pozwalając na wygenerowanie dodatkowej marży bez konieczności inwestycji w zasoby ludzkie czy techniczne.

Uwzględniając potrzeby uczestników konferencji, po zakończeniu sesji plenarnej, wydarzenie zostanie podzielone na trzy części. W jednym pokoju odbywać się będą sesje partnerów merytorycznych, w drugim sesje techniczne prowadzone przez inżynierów Bakotechu, a w trzeciej – po raz pierwszy – prezentowane będą rozwiązania oferowane w formie zarządzalnej (Managed Service Provider – MSP). Zróżnicowanie programu ma na celu dostosowanie oferty wydarzenia do różnych oczekiwań Partnerów Bakotechu.

Oprócz szeregu merytorycznych prezentacji, uczestnicy będą mieli możliwość poznania osobiście przedstawicieli rozwiązań znajdujących się w portfolio dystrybutora. Swój udział zapowiedzieli już Hillstone Networks, Cato Networks czy MailStore Software. Producenci pojawią się tego dnia w Varso Place, by osobiście porozmawiać z obecnymi oraz potencjalnymi Partnerami i opowiedzieć o oferowanych przez nich technologiach.

Poza częścią merytoryczną przewidziane jest rozdanie nagród partnerskich oraz certyfikatów dla firm, które uzyskały status Partnera Premium w 2022 roku, a konferencję zakończy losowanie cennych nagród dla wszystkich obecnych uczestników wydarzenia.

Szczegółowa agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.itsec.org.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH Biuro prasowe
2024-07-24 | 12:30

PROJEKTORY PANASONIC OŻYWIAJĄ STAROŻYTNY EFEZ W MUZEUM DOŚWIADCZEŃ IMMERSYJNYCH

Projektory laserowe DLP Panasonic zostały wybrane przez tureckie muzeum ze względu na swoją rozdzielczość 4K i wysoką jasność, które są niezbędne do projekcji na dużą skalę w
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 01:00

Symfonia na rzecz edukacji MŚP: partnerstwo z Fundacją Digital Poland

Symfonia, producent i dostawca rozwiązań wspierających cyfryzację procesów biznesowych w MŚP, nawiązała współpracę z Fundacją Digital Poland. Partnerstwo to, podobnie jak uruchomione niedawno Symfonia Lab, wpisuje się w
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.